Meghan ukázala zaguľatené bruško a Archieho: Bože, to je podoba!

23. 04 2021 11:05 | zv
Archívna fotka
Archívna fotka Foto: Profimedia.sk

Aktuálne zábery nájdete v článku.

Paparazzom sa podaril naozaj skvelý úlovok, píše Page Six. V stredu zachytili v uliciach Kalifornie tehotnú vojvodkyňu zo Sussexu spolu so synčekom Archiem, ktorý už 6. mája oslávi svoje druhé narodeniny. Meghan mala na tvári rúško, no podľa jej pohľadu bolo vidieť, že sa usmieva a má skvelú náladu.

TIP: Tak predsa! Meghan hovorila s kráľovnou pred pohrebom princa Philipa

Okrem skrytého úsmevu sa tiež nedá nevšimnúť jej zaguľatené bruško. Budúca dvojnásobná mama v rozhovore pre Oprah Winfrey povedala, že termín má v lete, mesiac však nešpecifikovala. Na fotkách to vyzerá tak, že už môže byť aj v poslednom trimestri.

Okrem vojvodkyne však všetkých zaujal najmä malý Archie, ktorého rodičia často neukazujú. Chlapec už poriadne vyrástol a stále viac sa podobá na svojho otca.

Zdroj: Instagram/meghanmarkle_fan

Meghan má už doma aj manžela, princa Harryho, ktorý sa vrátil do Kaliforie z Londýna, kde sa bol poslednýkrát rozlúčiť so svojím starým otcom, princom Philipom. Podľa Page Six priletel do Los Angeles v utorok popoludní a z letiska ho odviezli domov do Montecita. Nezostal tak v Británii až do narodenín kráľovnej Alžbety II., ako sa pôvodne písalo v médiách.

TIP: Smutné narodeniny. Britská kráľovná Alžbeta II. oslavuje 95 rokov bez manžela

Komentáre (0)