Speváčka strčila do manžela na červenom koberci. Potom prišiel rozchod!

29. 04 2021 15:00 | zv
Ešte boli svoji
Ešte boli svoji Foto: Profimedia.sk

Internetom koluje video, ktoré zachytáva naozaj nepekný moment dvojice.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth sú už ako pár minulosťou a ich fanúšikovia sa s tým zrejme nadobro zmierili. Dvojica si po viacerých šanciach dala v máji 2019 navždy zbohom a každý sa vybral vlastnou cestou. Až teraz sa však na internete objavili videá, ktoré ich rozchodu nasvedčovali, píše DailyMail.

Jedno z nich zachytáva napätie, ktoré bolo predzvesťou krachu manželstva. Na záberoch z apríla 2019 sa dvojica spolu fotila na červenom koberci na premiére filmu Avengers: Endgame, keď zrazu Miley Liama škaredo odstrčila a začala pred fotografmi pózovať sama. Drzo a sebavedomo, ako to vie len ona.

(Pravou šípkou priamo na príspevku sa prekliknite na druhé video v poradí.)

Zdroj: Instagram/popculturangel

Prvé video nie je také „drsné“, no nikomu netreba diplom z neverbálnej komunikácie na to, aby si všimol, že to medzi nimi nebolo ideálne. Liamova chladná reakcia na manželkin pokus o vtip hovorila za všetko. Tieto zábery pritom vznikli pol roka pred rozchodom, kedy mali byť čerstvo svoji.

Ktovie, ako sa s odstupom času na všetko pozerajú oni sami a prečo sa vlastne nepríjemné momenty začali šíriť sociálnymi sieťami až teraz. Títo dvaja sa však k sebe už určite nevrátia. Liam randí s austrálskou modelkou Gabriellou Brooks a Miley zisťuje, či chce byť v budúcnosti v páre radšej s mužom alebo so ženou.

TIP: Speváčka provokovala na ulici: Rúško si nezabudla, podprsenku áno

Komentáre (0)