Koniec osamelým večerom: Liam Hemsworth oficiálne priznal novú frajerku

16. 06 2021 12:00 | nb
Liam Hemsworth s priateľkou
Liam Hemsworth s priateľkou Foto: Profimedia.sk
Liam s priateľkou Gabriellou
Liam s priateľkou Gabriellou
Liam s priateľkou Gabriellou

Bývalý manžel Miley Cyrus má vážny vzťah. Toto je ona!

Po desaťročnom búrlivom vzťahu a následnom nevydarenom manželstve s Miley Cyrus je austrálsky herec opäť zadaný. Oficiálne priznal frajerku po tom, ako zverejnil fotky s ňou na Instagrame. A to už vo virtuálnom svete niečo znamená.

Liamovou polovičkou je austrálska modelka Gabriella Brooks. Tá ho sprevádzala aj na charitatívnom podujatí v Sydney, kde bol s bratom Chrisom a jeho manželkou Elsou Pataky. Médiá Liama a Gabriellu spájali už na Vianoce 2019 a hoci sa špekulovalo aj o inej kráske, vyzerá to, že vzťah s Gabriellou vydržal. Už ju pozná - a schvaľuje - aj jeho rodina.

TIP: Nový pár v slovenskom šoubiznise. Bývalká misska tvorí pár so známym Talianom

Zrejme to medzi nimi už začína byť vážne a najmä, je to vzťah bez drámy, čo si herec užíva. Pár spolu trávi veľa času aj v rodnej Austrálii v obklopení rodiny.

„Po rozvode s Miley to bola práve Gabriella, kto mu ukázal, že existuje aj život po Miley. Je pokojná, drží sa pri zemi a nepotrebuje na seba pútať pozornosť. Zbožňuje ho a je medzi nimi veľké chémia,“ tvrdí Entertainment Tonight.

Modelka sa podľa US Weekly ani nebojí, že sa dali s Liamom dokopy niekoľko mesiacov po jeho rozvode. „Obaja sú si vzťahom istí. Gabriellu nedesí jeho vzťah s Miley a že by Liam k nej ešte prechovával city. Sú si naozaj blízki a majú rovnaké hodnoty,“ povedal zdroj. Či bude mať fešák tentoraz v láske šťastie, ukáže čas. Už teraz je však jasné, že žije spokojnejšie než posledné roky.

Chris Hemsworth s manželkou (v strede) a Liam s Gabriellou po boku (vpravo):

Zdroj: Instagram/limahemsworth

Paparazzi zábery Gabrielly s Chrisom nájdete v galérii.

TIP: A je koniec! Rozvod v britskej kráľovskej rodine