Speváčka oslavuje materstvo odvážnou fotkou: Na albume s odhaleným prsníkom!

09. 07 2021 14:00 | kf
Halsey sa už dieťatka nevie dočkať
Halsey sa už dieťatka nevie dočkať Foto: Instagram/iamhalsey

Za snímkou stojí silný odkaz, ktorý by si mala prečítať každá žena.

Speváčka Halsey sa rozhodla osláviť materstvo naozaj bizarným spôsobom. Na jej novom albume pózuje s odhaleným prsníkom a na kolenách má malé dieťa. Fotka vyvolala veľký rozruch, no speváčka nenafotila snímky len tak. Je za nimi silný odkaz, ktorý chce poslať do sveta.

TIP na článok: Je to Britney? Fanúšikovia zostali z jej novej fotky v šoku!

Odvážna snímka bola inšpirovaná obrazom Madona s dieťaťom a tehotná speváčka si ňou chce uctiť materstvo. Halsey sedí na fotke na zlatom tróne, na hlave má korunu, odhalený prsník a na kolene jej sedí dieťa. Speváčka vysvetlila fanúšikom aj význam fotografie pre jej štvrtý album.

zdroj: Instagram/iamhalsey

„Titulná fotka albumu oslavuje tehotné ženy a popôrodné telá ako niečo krásne, čo treba obdivovať. Čaká nás ešte dlhá cesta k odstráneniu sociálnej stigmy okolo ženských tiel a dojčenia. Dúfam, že to môže byť krok správnym smerom,“ napísala speváčka na sociálne siete.

zdroj: Instagram/iamhalsey

Halsey prezradila fanúšikom začiatkom januára, že je tehotná krásnou fotkou, a dieťatka sa už nevie dočkať. Speváčka má za sebou niekoľko potratov, preto si pri tomto tehotenstve dáva veľký pozor, kvôli jej zdravotnému stavu.