Britney adresovala tvrdé slová otcovi aj sestre: Fanúšikom sa to číta ťažko!

19. 07 2021 14:00 | kf
Britney Spears
Britney Spears Foto: Profimedia

Popová diva povedala narovinu, že pri nej najbližší nestáli, keď to najviac potrebovala.

Kauza okolo Britney Spears pokračuje. Popová diva konečne dostala pozitívnu správu od súdu a po dlhých rokoch si môže určiť vlastného právneho zástupcu. Práve ten by jej mohol pomôcť, aby sa vymanila z opatrovníctva otca.

zdroj: Instagram/britneyspears

Keď sa dozvedela Britney túto správu, zavesila na sociálne siete video, kde tancuje a je celá šťastím bez seba. Okrem podpory dostala aj kritiku od niektorých ľudí za správanie. Dlho nečakala so svojou odpoveďou a poriadne to neprajníkom natrela a prvýkrát prehovorila aj o sestre. Tá prednedávnom zverejnila srdcervúci príspevok na sociálnej sieti o tom, ako svoju sestru dlhé roky podporuje. Britney to však vidí inak.

„Pre tých, ktorí sa rozhodli kritizovať moje videá, kde tancujem. Ešte dlho nebudem vystupovať na pódiách vďaka opatrovníctvu môjho vlastného otca, ktorý ovláda to, čo robím, čo poviem alebo čo si myslím. Radšej budem zverejňovať videá z mojej obývačky ako vystupovať v Las Vegas, kde mi niektorí ľudia nevedia ani len podať ruku. Nepáči sa mi ani to, že moja sestra, ktorá tvrdí, že ma najviac podporuje, vystupovala s mojimi pesničkami. Práve ona ma neskutočne ranila. Opatrovníctvo zničilo moje sny, ale nádej mi stále zostáva, aj keď aj tú sa mi niektorí ľudia snažia vziať,“ napísala Britney.

zdroj: Instagram/britneyspears

Mnohé celebrity Britney povzbudzujú a napísali jej pod príspevok podporné slová.

Dokument OSLOBOĎTE BRITNEY SPEARS sledujte na VOYO.