Kate sa poriadne nahnevala! Pustili sa do jej syna

21. 07 2021 16:00 | zv
Vojvodkyňa Kate
Vojvodkyňa Kate Foto: Profimedia.sk

Zrejme teraz zmení dlhoročnú tradíciu.

Aj keď vojvodkyňa Kate pôsobí vždy na verejnosti, že nevie, čo je to zlá nálada, sú témy a situácie, ktoré aj ju dokážu poriadne nahnevať. Najmä ak ide o jej deti. Po tom, čo si o jej prvorodenom synovi, princovi Georgeovi, prečítala škaredé a posmešné komentáre, spolu s princom William uvažujú, že porušia dlhoročnú tradíciu, píše denník DailyMail.

Expertka na kráľovskú rodinu a autorka niekoľkých ich životopisných publikácií, Angela Levin, sa v relácii Royal Beat TV vyjadrila, že existujú špekulácie, že manželia 22. júla nezverejnia nový portrét princa Georgea pri príležitosti jeho ôsmych narodenín, ako býva vždy zvykom. Vojvoda a vojvodkyňa boli naozaj rozladení z toho, že sa ich sedemročnému synovi po finále EURO na internete nepekne vysmievali.

profimedia-0620951630.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Princ George na tribúne prežíval zápas, v ktorom bojovali Angličania o prvenstvo a neskrýval svoje emócie, najmä po ich prehre. Pre malého chlapca to bolo, pochopiteľne, sklamanie a utešovať ho musel jeho otec.

TIP: Nafotili Williama a Kate: Takto sa uvoľnili na verejnosti

Niektorí komentujúci si nekládli servítky pred ústa a hodnotili jeho správanie a aj grimasy. Zrejme zabudli, že je to najmä dieťa a až potom člen kráľovskej rodiny, ktorého už v tomto veku musia pripravovať na davy ľudí a na povinnosti, ktoré si neskôr ako kráľ bude plniť.

Uvidíme, či jeho rodičia potešia ich fanúšikov, alebo sa rozhodnú deti na internete ešte viac chrániť a skutočne nezverejnia jeho novú fotku, aby nevznikli ďalšie komentáre.

profimedia-0620948797.jpg
Foto: Profimedia.sk