Z prísnej veriacej je hviezda filmov pre dospelých. Takto vyzerá dnes

29. 07 2021 15:30 | markiza.sk
Z prísnej veriacej je hviezda filmov pre dospelých. Takto vyzerá dnes
Z prísnej veriacej je hviezda filmov pre dospelých. Takto vyzerá dnes Foto: Profimedia.sk
Nala Ray
Nala Ray
Nala Ray

Dnes zarába 300-tisíc mesačne.

Nala Ray vyrastala v extrémne prísnej a utiahnutej náboženskej komunite v Illinois v USA. Jej otec tam kúpil kostol a stal sa miestnym pastorom. Dvadsaťtriročná kráska o sebe tvrdí, že vždy bola zvedavé dievča a zaujímala sa o sex. Dnes tak vytvára sexuálny obsah na OnlyFans. Videá si sama režíruje a upravuje.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

„Mala som veľmi prísnu výchovu. Som prostredné dieťa z piatich súrodencov. Všetci sme chodili do školy, každý deň čítali Bibliu a každú nedeľu sme chodili do baptistického kostola,“ vysvetlila Nala pre mirror.co.uk.

Keď bola tínedžerka, s rodinou sa presťahovala do Illinois, kde jej otec kúpil kostol. Vytvorili tam cirkevnú komunitu. Cirkev bola pre rodinu všetkým. Nala ako dcéra pastora pociťovala obrovský tlak, aby bola vzorom pre iných tínedžerov.

Zdroj: Instagram/fitnessnala

„Boli sme stredobodom záujmu. Bolo to náročné. Nesmela som používať mejkap, ani sa provokatívne obliekať. Komunita neschvaľovala ani sociálne siete či randenie,“ ozrejmila. Nala ako dobrovoľníčka pracovala v cirkevných skupinách, rozdávala polievku ľuďom v núdzi či absolvovala štúdium Biblie, ale pravidelne sa vykrádala z domu, aby sa mohla stretávať s chlapcami.

„Nechodila som piť či na párty. Len som chcela byť milovaná a ocenená aj po sexuálnej stránke? Raz ma odhalili. Jednu noc som bola vonku s chlapcom, mali sme sex. O tretej ráno mi neustále volala mama a ja som vedela, že som prezradená. Mama na mňa zavolala políciu, aby ma vyplašila. Tí ma po príchode domov iba skontrolovali, či som v poriadku a odišli,“ povedala Nala.

Jediným únikom z prísnej komunity bola práca na čiastočný úväzok v raňajkovom bistre v miestnom nákupnom centre. Jej rodičia z toho neboli nadšení, ale boli radi, že si zarobí. „Obchodné centrum bolo pre mňa svätyňou. Milovala som sledovať ľudí, ktorí boli na rande, flirtovali. Dievčatá v krátkych sukniach a priliehavých topoch. V práci sa mi zase páčilo flirtovať so zákazníkmi, dostávala som tak vyššie prepitné. Nosila som kratšie topy, pod ktoré som si neobliekla podprsenku. Uvedomovala som si svoju sexualitu a už ako 16-ročná som vedela, že sa chcem živiť sexom,“ prezradila.

Zdroj: Instagram/fitnessnala

Ešte v tom istom roku Nalina rodina predala kostol a presťahovala sa na Floridu. Práve tam sa dievča začalo čoraz viac odvracať od náboženstva, randilo s chlapcami a skúmalo svoju sexualitu. „V 16 rokoch som začala mať silný pocit, že cirkev nie je mojím poslaním. Randila som s chlapcami, prežila niekoľko rýchlych lások, ktoré dnes ľutujem. Čo sa týka mužov, bola som nezrelá. Veď o randení a sexe so mnou nikto nehovoril. Tieto zakázané veci boli pre mňa také kuriózne, že som sa vybrala zlým smerom,“ vysvetlila.

V roku 2016 sa Nala vyškolila a pracovala ako asistentka dentálnej hygieny. „Prevzala som kontrolu nad svojím životom. Rozhodla som sa, že budem nezávislá a tiež som sa rozhodla, že nebudem chodiť do kostola, čo moju rodinu poriadne rozhodilo. V tom čase som ešte žila s rodičmi a moja mama nebola vôbec nadšená, že som odišla aj z vysokej školy,“ opísala.

S novoobjavenou slobodou začala Nala navštevovať aj posilňovňu. Založila si účet na Instagrame, kde predvádzala svoje vypracované telo. Po niekoľkých fotkách v spodnej bielizni je fanúšikovia navrhli, aby si vytvorila účet aj na OnlyFans. Netrvalo dlho a za exkluzívny obsah si začala zarábať.

Zdroj: Instagram/fitnessnala

Za prvý mesiac mala na účte 85-tisíc dolárov. Vzdala sa tak práce zubnej asistentky a začala sa naplno sústrediť na tvorbu obsahu. Už po roku si tak mohla kúpiť obrovský dom s bazénom v Los Angeles, kde žije so svojou asistentkou Shane a jej dvomi psíkmi Simbom a Pom-Chimom. Prvý milión zarobila za pol roka. Dnes jej na účte pristane 330-tisíc dolárov mesačne.

Aj keď je Nala spokojná so svojím životom a so zárobkami, obetovala príliš veľa. Narušilo to jej vzťahy s rodinou. „Rozhodne stále verím v Boha, ale bolí ma, ako prísne ma posudzuje kresťanstvo. Svoju vieru nepopieram, ale prekáža mi, že komunita cez ten mejkap a experimentovanie so vzťahmi nevidela moje pravé ja - normálnu tínedžerku, ktorá chcela normálne žiť,“ vysvetlila.

Nalini rodičia jej dali jasne najavo, že nebudú s nikým hovoriť o spôsobe jej života a o jej práci. Stále sa ju snažia dostať späť do kostola a je to to jediné, čo ich zaujíma. „Náš vzťah nie je najlepší, takže si viete predstaviť, ako asi vyzerajú naše rozhovory. Aj moji súrodenci si odo mňa držia odstup. Ja si žijem svoj sen. Keď som dospievala, všetko bolo hanebné a tajné. Dnes som otvorená a nezastaviteľná,“ uzavrela Nala.