Slávny pár oslávil 10. výročie. Všimnete si detail na fotke z prvého rande?

02. 08 2021 11:00 | nb
Ryan a Blake
Ryan a Blake Foto: Instagram/blakelively
Blake Lively na prechádzke s dcérkami.
Blake a Ryan si zopakovali prvé rande spred desiatich rokov.
Ryan Reynolds a Blake Lively

Dvojica zverejnila niekoľko pozoruhodných záberov.

Herecký pár Blake Lively a Ryan Reynolds patria k najstabilnejším a najobľúbenejším párom šoubiznisu. Stretli sa na nakrúcaní filmu Green Lantern v roku 2010, randiť začali o rok neskôr a vzali sa v septembri 2012. Dnes sú trojnásobnými rodičmi dcérok James, Inez a Betty.

Dvojica oslávila desiate výročie ich prvého rande tým, že si ho zopakovala. Spoločne navštívili reštauráciu v Bostone, ktorú herečka označila za najdôležitejší podnik ich života. „Keby nebolo tohto miesta, neboli by sme spolu. Bez srandy," napísala.

TIP: Nebol to vždy vlasatý svalovec. Jason Momoa ako mladé „ucho" na nepoznanie

V príbehu na Instagrame obaja zverejnili spoločné fotky z výnimočného dňa. Na prvej selfie však Ryan odstrihol svojej manželke kúsok ucha. Preto fotku pridal ešte raz celú aj s ospravedlnením. „Pridávam to znova, pretože som najprv odstrihol krásne náušnice mojej ženy," napísal s humorom.

Pár zverejnil aj ďalšie fotky. Blake v bodkovaných šatách vyzerala krásne ako vždy, tentoraz však nemala podpätky ako na prvom rande, ale pohodlné sandále. „Stále chodíme na naše prvé rande, ale v oveľa pohodlnejších topánkach," okomentovala tento detail.

Fotky z desiateho výročia obľúbeného páru aj zábery s dcérkami nájdete v galérii.

TIP: Meghan oslávi okrúhliny. Takto sa zmenila v priebehu rokov