Člen kráľovskej rodiny prichytený s cudzími ženami! Jedna bola hore bez

03. 08 2021 14:30 | zv
Jack a Eugenie po svadbe
Jack a Eugenie po svadbe Foto: Profimedia.sk

Fotky obleteli internet.

Manžel princeznej Eugenie, Jack Brooksbank, čelí škandálu. Člen britskej kráľovskej rodiny si cez víkend odskočil od manželských aj otcovských povinností, aby podporil charitatívnu akciu na Capri. Okrem práce si užil aj plavbu na lodi, na čom by nebolo nič neobvyklé, keby ho paparazzi nenasnímali v spoločnosti cudzích žien.

Fotky baviaceho sa Jacka v spoločnosti troch neznámych dám obleteli internet. Jedna z odfotografovaných žien bola hore bez, druhá držala manžela princeznej okolo pásu. Zábery okamžite vyvolali rozporuplné reakcie.

(fotky si preklikajte pravou šípkou)

Zdroj:Instagram/lastramtv

Zdroj:Instagram/libellerevista

K svojmu zaťovi sa stihla vyjadriť už aj Sarah Ferguson, ktorá však manžela svojej dcéry vehementne bráni, píše JustJared. Podľa nej je Jack tým najlepším manželom a milujúcim otcom a určite nemal nič so ženami, s ktorými ho odfotili.

TIP: Princezná prvýkrát ukázala syna a prezradila jeho meno! Chlapec je prekrásny

Manžel princeznej Eugenie išiel podľa jej slov na Capri najmä pre charitatívny galavečer, ktorým bol sponzorom. Na lodi bol vraj so ženami, s ktorými spolupracoval celý víkend. Jack a Eugenie sa zosobášili v roku 2018 a rodičmi syna Augusta Philipa Hawke Brooksbanka sa stali len pred piatimi mesiacmi.

Ktovie, aký má názor na túto spoluprácu samotná princezná.

Zdroj:Instagram/justjared