Herečka si nedala servítku pred ústa: Drsný odkaz antivaxerom!

04. 08 2021 14:00 | kf
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston Foto: Profimedia

Toto si Jennifer myslí o ľuďoch, ktorí sa odmietajú dať zaočkovať proti koronavírusu.

Jennifer Aniston urobila rázne rozhodnutie. Podľa jej slov vymazala každého človeka z jej života, ktorý je proti očkovaniu a odmieta vakcínu proti COVID-19. V rozhovore pre InStyle uviedla, že nechce strácať čas s antivaxermi, ktorí odmietajú fakty a nepočúvajú odborníkov.
Herečka vidí problém práve v tom, že ľudia veria dezinformáciám a sú ovplyvnení nedôveryhodnými médiami.

„Musela som vypnúť a nesledovať všetky správy, ktoré nabádajú ľudí na to, aby žili v strachu. Nehovoriac o tom, že antivaxeri nám nepomáhajú v tom, aby sme boj s koronavírusom vyhrali. Ja sama som musela vypustiť ľudí z môjho okolia, ktorí sa nedali zaočkovať,“ povedala Jennifer.

Taktiež dodala, že každý má právo vysloviť svoj názor a mať vlastný postoj, no veľa názorov nie sú založených na faktoch, ale na strachu a propagande. Herečka dostala druhú dávky vakcíny ešte v máji. Hneď potom zverejnila príspevok, ktorý v sebe nesie silný odkaz. Chcela tým podporiť vakcinačnú kampaň.

zdroj: Instagram/jenniferaniston

„Som plne zaočkovaná a cítim sa skvele. Máme to šťastie, že máme prístup k vakcínam, lebo nie každá krajina má takéto privilégiá a ako vieme, zdravie jedinca ovplyvňuje ľudí okolo neho,“ napísala pod príspevok.