Johnny Depp poskytol Markíze rozhovor priamo na červenom koberci

28. 08 2021 21:30 | dg, mal
Exkluzívny rozhovor s Johnnym Deppom.
Exkluzívny rozhovor s Johnnym Deppom. Foto: Markíza/Martin Lachkovič
Dav čakal na Johnnyho Deppa aj v daždi.
Johnny Depp na MFF KV.
Johnny Depp na MFF KV.

Podarilo sa nám urobiť rozhovor s hollywoodskou hviezdou.

Vyzeralo to, že sa Johnny Depp už nedostaví pred hotel Thermal, kde ho aj dnes (v sobotu, 27. augusta) čakali stovky a stovky fanúšikov, ale nakoniec prišiel!

Päťdesiatosemročný americký herec, producent a muzikant prišiel s omeškaním okolo 18.30 h, pričom záverečný ceremoniál sa mal začať už o 18.00 h. Organizátori Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch (MFF KV) však na hollywoodsku hviezdu s radosťou počkali.

Aj napriek tomu, že sa záverečný ceremoniál o niečo oneskoril, nám sa podarilo odchytiť Johnnyho Deppa na červenom koberci ešte pred vstupom do hotela Thermal.

Keď sme sa ho opýtali, ako sa mu páči v Karlových Varoch, odpovedal: „Presťahoval by som sa sem. Rád by som tu žil,“ povedal pre markiza.sk.

Pozrite si exkluzívny rozhovor s Johnnym Deppom z 55. ročníka MFF KV, v ktorom, okrem iného, zavtipkoval a povedal nám aj o svojich plánoch v Česku.

 

POZRITE SI AJ: VIDEO: JOHNNY DEPP SA POĎAKOVAL V ČESTINE, ZOŽAL OBROVSKÝ ÚSPECH

Okrem dokumentu o hudobníkovi Shanovi MacGowanovi prišiel Johnny Depp do Karlových Varov uviesť aj film Minamata, v ktorom stvárnil hlavnú úlohu. Ten divákom a prítomným hosťom predstavil v sobotu popoludní v Mestskom divadle Karlove Vary. Snímka sleduje kauzu znečisťovania vody v japonskom meste Minamata, ktoré mala na svedomí tamojšia korporácia a ktorú v roku 1971 pomáhal odhaliť americký fotograf W. Eugene Smith.

Johnny Depp ako W. Eugene Smith
Foto: Profimedia.sk