Herečka sa vydala. Zverejnila rozprávkové fotky zo svadby

08. 09 2021 10:00 | nb
Lily Collins
Lily Collins Foto: Instagram/lilycollins
Lily je dcérou britského speváka Phila Collinsa.
Lily so snúbencom
Lily so snúbencom

Prekrásne zábery mladomanželov vám vyrazia dych.

Herečka a dcéra speváka Phila Collinsa, Lily Collins, sa vydala. Kráska povedala áno snúbencovi Charliemu McDowellovi. Charlie je novinár a režisér, ktorý tvorí s Lily pár tri roky. Pár sa zasnúbil v roku 2020, dnes sú oficiálne manželmi.

Dvojica mala romantickú svadbu v Colorade a zverejnili fotky, ktoré fanúšikom vyrazili dych. Nádherní mladomanželia žiaria šťastím a na fotkách pod vodopádom vyzerajú ako z rozprávky. Lily doplnila prekrásne šaty závojom, v ktorom vyzerala doslova ako Snehulienka.

TIP: Raper po trpkom rozchode opäť zamilovaný. Jeho nová láska je dcéra finančníka

„Nikdy som nechcela byť pre niekoho niekým tak veľmi ako pri tebe a teraz som tvojou manželkou. Štvrtého septembra 2021 sme sa oficiálne stali párom navždy,“ napísala herečka, ktorá podľa vlastných slov nikdy nebola šťastnejšia.

„Čo sa začalo ako rozprávka, je teraz realitou navždy. Nikdy nebude schopná úplne opísať, aký bol tento posledný víkend, ale začnime tým, že bol magický,“ napísala a pod fotkou sa razom objavili záplavy gratulácií, napríklad aj od herečiek Reese Witherspoon, Chloe Grace Moretz či od tenistky Marie Sharapovej.

Zdroj: Instagram/lilycollins

Zdroj: Instagram/lilycollins

Zdroj: Instagram/lilycollins