Móda z VMAs 2021: Absencia látky na červenom koberci v priamom prenose

13. 09 2021 11:30 | markiza.sk
Móda z MTV VMAs 2021: V znamení absencie látky
Móda z MTV VMAs 2021: V znamení absencie látky Foto: Profimedia.sk
Tinashe na MTV VMAs 2021
Kacey Musgraves na MTV VMAs 2021
Doja Cat na MTV VMAs 2021

Čím menej, tým menej?

Nedeľňajšia noc patrila v New Yorku 38. ročníku udeľovania hudobných cien MTV Video Music Awards (VMAs). Ešte pred samotným galavečerom, ktorý sa uskutočnil v brooklynskom Barclays Center, boli fotografi v pozore na červenom koberci, po ktorom sa prešli pozvaní hostia.

Prekvapenie by nastalo iba v prípade, žeby všetky prítomné dámy (nie vždy je toto oslovenie vhodné použiť) prišli zahalené od hlavy až po päty. Tentoraz to však vyzeralo skôr ako súperenie o to, ktorá zo žien najviac šetrila použitým materiálom a ktorá tým pádom zvíťazila v neoficiálnej kategórii Absencia látky na červenom koberci.

POZRITE SI AJ: VMAs 2021: SPEVÁK STRHOL VŠETKU POZORNOSŤ. DLHÉ ŠATY A „TEHOTENSKÉ“ BRUCHO

Megan Fox prišla v úplne priesvitných šatách, cez ktoré jej bolo vidieť nohavičky, speváčka Ashanti zasa „spútaná“ odhora až nadol. Samozrejme, našli sa aj také, ktorým vkus stále niečo hovorí. Príklad by si „sporo odeté“ prítomné dámy mohli brať napríklad od iba 18-ročnej Olivie Rodrigo, ktorá vyzerala nádherne.

VŠETKY FOTKY Z ČERVENÉHO KOBERCA NA VMAS 2021 NÁJDETE V GALÉRII.

Na snímke nižšie speváčka Olivia Rodrigo, ktorá sa stala nováčikom roka a vyhrala aj v kategórii Skladba roka s piesňou Drivers Licence:

Olivia Rodrigo na MTV VMAs 2021
Foto: Evan Agostini/Invision/AP