Vianoce sa blížia. Prichádza Želanie pre Ježiška

01. 10 2021 11:30 | markiza.sk
Záber z filmu Želanie pre Ježiška
Záber z filmu Želanie pre Ježiška
Želanie pre Ježiška
Želanie pre Ježiška
Želanie pre Ježiška

Nová česká romantická komédia už čoskoro v kinách.

Obyčajné ľudské príbehy o tom, čo nás trápi, čo hľadáme a nenachádzame, sú rozprávané s nadhľadom a okorené trefnou situačnou komikou. Samozrejme, nechýba ani správna dávka nefalšovanej romantiky a sentimentu. Nový český film Želanie pre Ježiška je v kinách už o pár dní.

Ukážkovo rozhádaná rodina, ktorá sa snaží znovu a znovu urovnať spory a hodiť ich za hlavu. Nezodpovedný frajer, ktorého náplňou života je obšťastňovať ženy, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému iba zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty malé dievčatko, ktoré utieklo z detského domova. Úspešný a sebavedomý manažér už svoju spriaznenú dušu našiel, ale predstaviť ju rodičom, je preňho nočná mora. Dvaja osamelí ľudia, ktorí už prestali veriť na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu.

Nenechajte si ujsť českú novinku od režisérky Marty Ferencovej. V hlavnej úlohe sa predstaví Richard Krajčo, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Anna Polívková, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová a mnohí ďalší.

Film Želanie pre Ježiška v kinách už čoskoro!