Tehotná modelka už musela reagovať: Komentáre na jej postavu sú jeden „hnus“

24. 11 2021 16:00 | zv
Ashley Graham
Ashley Graham Foto: Instagram/ashleygraham

Ľudia už nemajú zábrany.

Ashley Graham je hrdá na to, že môže vystavovať na obdiv svoje tehotenské krivky. Modelka (33), ktorá s manželom Justinom Ervinom čaká dvojičky, zatlieskala používateľke Instagramu, ktorá jej napísala, že jej strie môžu mať vplyv na jej kariéru.

TIP: Tehotná Monika Marešová len v spodnej bielizni: Na pláži ukázala rastúce bruško

„Aj ja som čakala dvojičky, ale žiadne strie som nemala. Dúfam, že to neovplyvní vašu kariéru,“ napísala žena pod fotku, na ktorej Ashley ukázala strie na jej rastúcom brušku. Obľúbená modelka jej zatlieskala a odpísala, že „Bože, dúfam, že so striami budem mať stále kariéru,“ píše magazín People.

Zdroj: Instagram/ashleygrahram

Tento komentár bol ešte ten miernejší a slušnejší. Ľudia si v tomto „anonymom priestore“ nedávajú servítky pred ústa a nemajú zábrany hodnotiť telá tehotných žien a upozorňovať na to, ako veľmi pribrali.

Ashley patrí medzi tie ženy, ktorú niečo podobné nerozhodí, a snaží sa pozitívne ovplyvniť aj iné dámy, aby si vážili samy seba a boli so sebou spokojné. Iná tehotná by však po podobných poznámkach nemusela prežívať pocity šťastia.

Rodinka sa už dvojičiek nevie dočkať a teší sa na ne aj ich prvorodený syn Isaac Menelik Giovanni, ktorý bude mať dva roky.

Zdroj: Instagram/ashleygrahram