Hviezda minisérie Prípad Roubal Hynek Čermák: Postavy sa ešte nezbavil

24. 11 2021 15:30 | markiza.sk
Hynek Čermák na premiére minisérie Prípad Roubal
Hynek Čermák na premiére minisérie Prípad Roubal Foto: Markíza
Prípad Roubal - nenechajte si ujsť trojdielnu minisériu na VOYO
Prípad Roubal - nenechajte si ujsť trojdielnu minisériu na VOYO
Prípad Roubal - nenechajte si ujsť trojdielnu minisériu na VOYO

Český herec stvárnil jedného z najväčších sériových vrahov československej histórie Ivana Roubala.

Už v piatok (26. novembra) uvedie platforma VOYO pod hlavičkou VOYO originál prvý projekt. Trojdielna miniséria Prípad Roubal je inšpirovaná skutočnými udalosťami a činmi jedného z najväčších sériových vrahov československej histórie Ivana Roubala. V réžii Terezy Kopáčovej ho stvárňuje český herec Hynek Čermák.

V utorok sa v pražskom kine CineStar Praha - Anděl konala slávnostná premiéra, na ktorej nechýbala programová riaditeľka TV Nova a Markíza Silvia Majeská, režisérka Tereza Kopáčová, herečka Kamila Trnková a herci Vojtěch Vodochodský, Jiří Roskot, David Švehlík a v neposlednom rade Hynek Čermák.

Má herec, ktorý brilantne stvárnil jednu z najdesivejších a zároveň najkontroverznejších postáv československej kriminalistiky, nejaké rituály pred nakrúcaním? „Nad prvým natáčacím dňom musí človek dlho premýšľať, mesiace sa na to pripraviť a potom si oblečiete kostým a ono to už príde samo. Zaplať pánboh, máte tam režiséra, ktorý vám veľmi pomôže. A sú tam maskéri, maska je tiež dôležitá. Potom sa na seba pozriete do zrkadla a zistíte, že, áno, takto môžem ísť. Už viem zhruba, kadiaľ,“ povedal nám v rozhovore Hynek Čermák na premiére minisérie Prípad Roubal.

Pozrite si rozhovor, v ktorom sme sa ho tiež opýtali, ako sa po nakrúcaní on ako herec zbavuje postavy. S Ivanom Roubalom sa mu to zatiaľ nepodarilo. Prečo? Dozviete sa v rozhovore.

 

Prvý diel minisérie Prípad Roubal si nenechajte ujsť už v piatok (26. novembra) na VOYO.

 

POZRITE SI AJ: DAGMAR HAVLOVÁ ZAHVIEZDI V KRIMI SÉRII. JE OSTRÁ AKO BRITVA