Pán Božský má problém s alkoholom aj neverou. Jeho manželku videli plakať na verejnosti

14. 01 2022 14:00 | nb
Chris Noth
Chris Noth Foto: Instagram/chrisnothofficial
Chris Noth
Chris Noth
Chris Noth s manželkou na decembrovej premiére Sexu v meste

Manželstvo Chrisa Notha zo Sexu v meste sa po jeho sexuálnom škandále rúca. Vianoce strávil sám.

Herec Chris Noth alias Pán Božský zo Sexu v meste je v seriáli ženatý s Carrie Bradshaw a ženáčom je aj v súkromí. Dvadsať rokov tvorí pár s Tarou Wilson, s ktorou majú dvoch synov. Pár až do Chrisovej decembrovej premiéry seriálu pôsobil idylicky, no aktuálne je to naopak.

Paparazzovia pre PageSix vyfotili Taru, ako v aute telefonuje a plače. Obrúčku by ste na jej ruke hľadali márne a nie je to prvýkrát, čo ju vyfotili bez prsteňa.

Vzťahom zrejme otriasli dve Chrisove obvinenia zo sexuálneho obťažovania koncom roka 2021. A hoci ich kategoricky popiera, hlboko to zasiahlo jeho manželstvo. Dvojica dokonca strávila sviatky bez seba, Chris v New Yorku a Tara s deťmi v Los Angeles, hoci rozchod neohlásili.

TIP: Megan Fox sa zasnúbila. S raperom po zásnubách údajne pili navzájom svoju krv

„Tara je sklamaná a chce chrániť deti. Problémom je, že aj keď Chris neurobil to, z čoho je obvinený, je jasné, že Taru podvádzal. A s tým je ťažké sa zmieriť,“ povedal zdroj portálu.

Chris si podľa zdroja myslí, že jeho život sa týmto skončil. Vie, že sa musí na istý čas stiahnuť z verejného života a dať sa dokopy. Za veľa problémov údajne môže jeho problém s alkoholom, čo znepokojuje jeho blízke okolie.

Tara už obrúčku nenosí:

Zdroj: Instagram/pagesix

TIP: Česká herečka je mamou. Peruánskemu priateľovi priviedla na svet prvé dieťa