Heidi Klum si plní sny. Duet s jedným z najznámejších raperov sveta

18. 01 2022 12:00 | nb
Heidi Klum
Heidi Klum Foto: Instagram/heidiklum

Po rokoch opäť skúša preraziť v hudbe. Čo poviete na výsledok?

Topmodelka Heidi Klum stále vie, ako šokovať. Nemecká kráska je známa tým, že odvaha jej nechýba. Či už ide o jej halloweenske kostýmy, ktoré pripomínajú umelecké diela, alebo o odvahu prezentovať sa hore bez aj tesne pred päťdesiatkou.

Heidi, ktorá je dlhodobo aj porotkyňou v modelingovej šou, sa už pred rokmi pokúšala presadiť v hudbe, no nie veľmi úspešne. K svojej vášni sa opäť vracia a ide na to vo veľkom štýle - na svete je jej duet so Snoop Doggom. Ten znie presne tak, ako by ste si predstavili, že znie duet rapera a modelky.

TIP: Známy hudobník bojuje s agresívnym ochorením. Sotva sa na seba podobá!

Nápad na pesničku s názvom Chai Tea With Heidi vznikol práve na strane modelky. „Vedela som, že keď oslovím Snoop Dogga, musí to vyjsť. A tak som začala spolupracovať s dídžejom Wedding Cake-om. Vždy som mala rada Roda Stewarta a myslím, že jeho texty a melódie sú nádherné,“ vyjadrila sa modelka pre portál W k Stewartovej pesničke Baby Jane, ktorej text a melódiu si prepožičala.

Raper so spoluprácou súhlasil a v štúdiu okamžite zarepoval svoju časť. Do troch dní bola na svete hotová pesnička a neskôr videoklip, ktorý režíroval svetoznámy fotograf Rankin.

Heidi nie je jediná modelka, ktorá sa dala na spev a má duet s raperom. V roku 1991 nahrala Naomi Campbell pesničku s Vanilla Ice-om a tri roky neskôr dokonca vydala svoj prvý a jediný album Baby Woman.


TIP: Monika Bagárová v skvelej forme. Takto ju často nevidíme!

Z nakrúcania klipu:

Zdroj: Instagram/heidiklum