S bundou alebo bez!? JLo v koži provokuje fanúšikov

22. 01 2022 11:00 | zp
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Foto: Instagram/jlo

Väčšina je za možnosť „bez“.

Ako dovtedy úplne neznáma stvárnila v životopisnom filme jednu z najúspešnejších latinsko-amerických hviezd Selenu. Rola speváčky, ktorú ako 23-ročnú zastrelila vlastná kamarátka, priniesla Jennifer Lopez slávu a netrvalo dlho, kým sa stala najlepšie zarábajúcou latinsko-americkou herečkou v Hollywoode.

TIP: Tento úžasný pár sa teší z bábätka! Porodila ho náhradná matka

Dnes JLo netreba nikomu predstavovať. Fanúšikovia ju obdivujú nielen za úspechy v hereckom a hudobnom svete, no čoraz viac vzdávajú poklonu jej skvelej kondícii. Jennifer má totiž už dva roky po päťdesiatke, no fanúšikov dostáva do varu rovnako ako jej o desiatky rokov mladšie kolegyne z brandže. Pravdu povediac, táto latinsko-americká diva svojím šarmom zaženie do kúta naozaj kohokoľvek.

Dôkazom toho sú aj najnovšie fotografie, ktorými sa pochválila na sociálnej sieti. Fanúšikov sa provokačne pýta, či je to lepšie s bundou alebo bez nej. Samozrejme, väčšina hlasuje za „bez“, nech poriadne vynikne kožená podprsenka, v ktorej sa im predviedla. Ak existuje elixír mladosti, tak JLo rozhodne vie, kde ho zohnať.

(Na ďalšiu fotografiu sa posuniete šípkou vpravo.)

Zdroj: Instagram/jlo