Prezradilo ju nakupovanie?! Rihanna pravdepodobne odhalila pohlavie bábätka

21. 03 2022 14:00 | markiza.sk
Rihanna
Rihanna Foto: Profimedia.sk

Podnikateľka a speváčka je v treťom trimestri.

Je najbohatšou hudobníčkou na svete (jej čistý majetok má hodnotu 1,7 miliardy amerických dolárov, len tak mimochodom), no nerobí jej vôbec žiadny problém vojsť do bežného obchodu a nakupovať tam.

Tridsaťštyriročná barbadoská speváčka a podnikateľka je už v treťom trimestri, a tak je úplne prirodzené, že ju naplno zamestnávajú nákupy a prípravy na nové životné obdobie. Paparazzovia ju zachytili v Targete, ako za sebou ťahá veľký nákupný košík, ktorý neostal prázdny.

Čo však okamžite upútalo pozornosť všetkých po tom, čo sa na internete objavili zábery, je pohľad na Rihannu, ako v ruke drží šaty pre dievčatko. Mala ich v ruke iba preto, že ju zaujali, alebo tým prezradila pohlavie prvého bábätka, ktoré čaká s raperom ASAP Rockym?

Ako píše Daily Mail, ktorý sa odvoláva na samotný obchod, šaty, ktoré mala v rukách, stoja 18 dolárov. Rihanna je dôkaz toho, že keď je niečo pekné, nezáleží na tom, že to nie je značkové a nestojí to hotový „majland“.

Na ďalšiu fotku sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke):

zdroj: Instagram/entertainmenttonight

Záber, na ktorom drží Rihanna v rukách šaty pre dievčatko, nájdete nižšie, keď sa preklikáte fotkami šípkou vpravo (priamo na príspevku):

zdroj: Instagram/rihannaturkiyex