Spor medzi Johnnym Deppom a Amber Heard pokračuje. Na súde zaznela nechutná správa

14. 04 2022 10:10 | markiza.sk
Johnny Depp vs. Amber Heard - súd pokračuje
Johnny Depp vs. Amber Heard - súd pokračuje Foto: Profimedia.sk

Podľa Deppových právnikov je jeho bývalá manželka pripravená na svoje životné predstavenie.

V utorok (12. apríla) sa v americkej Virgínii opäť začalo pojednávanie medzi Johnnym Deppom a jeho bývalou manželkou Amber Heard. Tá ho obvinila z domáceho násilia. Depp akékoľvek obvinenia odmieta a od svojej bývalej manželky žiada 50 miliónov dolárov. Ona od neho dvojnásobok, píše BBC.

Po všetkých obvineniach, ktoré zazneli, s najväčšou pravdepodobnosťou nikto nepredpokladal, že sa to tentoraz ukončí pokojne a šťastne pre obe zúčastnené strany.

Hneď na úvod šokovala svojou rečou Elaine Bredehoft, ktorá zastupuje 35-ročnú americkú herečku. Podľa nej Depp hádzal po Amber fľaše, ťahal ju po podlahe po rozbitom skle, bil ju, kopal do nej, povedal jej, že ju zabije a že ju nenávidí. Z jej úst dokonca zaznelo, že 58-ročný americký herec, producent a hudobník do jej vnikol fľašou od alkoholu. Ten všetky obvinenia rázne odmieta.

Podľa Deppových právnikov Amber Heard „žila a dýchala touto rolou roky a pripravuje sa na svoje životné vystúpenie“. Herečka je podľa Camille Vasquez, právničky zastupujúcej Johnnyho Deppa, posadnutná svojím imidžom na verejnosti a v ich vzťahu bola agresorom.

Johnny Depp na súde
Foto: Profimedia.sk
 

Na stredajšom súde však zazneli ďalšie správy, ktoré na hviezdu Pirátov z Karibiku rozhodne nevrhajú dobré svetlo. Deppovho dlhoročného priateľa a suseda Isaaca Barucha počas výpovede konfrontovala zástupkyňa Amber Heard Elaine Bredehoft so správami, ktoré si vymenili medzi sebou práve Johnny Depp a Isaac Baruch v októbri 2016, píše magazín PEOPLE.

A práve v nich nazval Depp Heard „hnijúcou mŕtvolou“. V danej správe Depp napísal, že dúfa, že sa jej „hnijúca mŕtvola rozkladá v po******m kufri Hondy Civic“. Baruch túto správu potvrdil. Depp ďalej o Heard napísal, že „tá k***a zničila taký za****e skvelý život, ktorý sme chvíľu mali“.

Baruch sa neubránil emóciám a povedal, že Heardine obvinenia mali vplyv nielen na Deppa, ale aj na všetkých jeho blízkych. „Nie je to fér. To, čo urobila, nie je správne. Ani to, čo sa udialo toľkým ľuďom, ktorých sa to dotklo,“ povedal.

Zástupkyňa Amber Heard sa ho následne opýtala: „Pán Baruch, vy neviete, či pán Depp spáchal domáce násilie voči Amber Heard, však?“, na čo Baruch po chvíli zareagoval: „Nikdy som nevidel ani nebol svedkom akéhokoľvek tvrdenia, ktoré bolo povedané. Nikdy.“

Amber Heard na súde
Foto: Profimedia.sk
 

Film Transcendencia s Johnnym Deppom sledujte na VOYO.