Ondřej Brzobohatý prehovoril o rozvode: Dráma sa nekončí

12. 05 2022 13:30 | markiza.sk
Bývalý manželia
Bývalý manželia Foto: Profimedia.sk

Konanie svojej bývalej manželky označil za trápne a to nie je všetko.

Tento verejný spor sa tak skoro neskončí. Slovná prestrelka medzi exmanželmi Taťánou Kuchařovou (34) a Ondřejom Gregor Brzobohatým (39) naberá na obrátkach. Hudobný multitalent síce dlho mlčal, no po jednom z modelkiných rozhovorov sa tak vytočil, že si prestal brať servítky pred ústa a rozhodol sa hovoriť.

TIP: Taťána Kuchařová o ex manželovi: Drsné slová o podvádzaní

Na Instagrame sa snaží očistiť si svoje meno a tvrdí, že jeho bývalá klame. Tatáňa sa pre českú reláciu Showtime vyjadrila nielen na jeho adresu, ale aj na adresu jeho priateľky Daniely Pisařovicovej, s ktorou to podľa nej ťahal už počas ich manželstva.

Slová, ktoré všetko spustili

„Ich karma, ich šťastie a svedomie. Neprajem nič zlé, len verím, že sa nám to niekde hore spočítava. Boli to samé klamstvá a manipulácia. Prisahám na smrť mojej rodiny, že to boli neskutočné veci a ja som tomu verila. Myslím si, že som to ustála dosť dobre a prajem to aj jeho ďalším partnerkám, aby to raz tiež ustáli takto dôstojne,“ vyjadrila sa modelka.

Hudobník si servítku nezobral

Práve tieto slová už hudobníka nenechali chladným. „Dlho som len, pre všetko to pekné, čo bolo v našom vzťahu, ticho škrípal zubami. Mám už však toho akurát tak dosť. Na rozdiel od mojej exmanželky nevyhľadávam pozornosť bulváru, aby som následne mohol šíriť klamstvá a demagógie, ktoré by očierňovali druhých. Prečo to robí? Nechápem. Platia fakty, od augusta minulého roku boli rozvodové papiere na stole, od septembra žijem sám a Daniela ani nikto iný toho nikdy neboli príčinou. Kríza, rozchod, rozvod... vždy je to zlyhanie oboch. Hľadať vinníka či hrať sa na obeť je rovnako zúfalé a trápne, ako sa obhajovať pred krivo obvinenými. Aj preto som tak dlho mlčal. Situácia sa však tak vyhrotila, že som sa musel ozvať. Daniela sa so mnou, teda s rozvádzajúcim sa a následne rozvedeným mužom, začala bližšie stretávať až v priebehu tohto roku. Kto nám praje šťastie, tomu ďakujem,“ dodal.

Zdroj: Instagram/brzobohatyondrejofficial

Konečná?!

Odpoveď Taťány nenechala na seba dlho čakať a na sociálnych sieťach to uzavrela slovami: „Trvám na všetkom, čo som povedala. Ondřej klame.“

Či už je to posledné, čo si bývalí partneri chceli odkázať cez médiá a kto má pravdu, ukáže zrejme čas.

Zdroj: Instagram/tatianagbrzobohata