Meghan sa neudržala: Harrymu dala vášnivý bozk na verejnosti

23. 05 2022 13:30 | markiza.sk
Meghan a Harry
Meghan a Harry Foto: Profimedia.sk
Meghan podporila princa Harryho na turnaji v póle
Meghan podporila princa Harryho na turnaji v póle
Meghan podporila princa Harryho na turnaji v póle

Neskrývala obrovskú radosť.

Stále prekypujú láskou. Meghan Markle prišla v nedeľu (22. mája) podporiť princa Harryho na turnaji v póle v Polo & Racquet Club v Santa Barbare. Vojvodkyňa zo Sussexu neskrývala veľkú radosť z výhry tímu svojho manžela a pred všetkými ho od samej radosti a lásky pobozkala, píše DailyMail.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Princ Harry sa po tom, čo celý život hral pólo po boku svojho brata princa Williama, pripojil k tímu Los Padres v Santa Barbare, ktorý vedie jeho starý priateľ Nacho Figueres, ktorý je argentínskou športovou hviezdou. Tímu sa na turnaji v nedeľu darilo a domov si odniesli trofej Lisle Nixon Memorial.

Cenu odovzdávala samotná Meghan, ktorá pogratulovala hráčom a každému dala priateľský bozk na líce. Keď však šla blahoželať manželovi, neudržala sa a pred všetkými ho pobozkala na ústa. Potom mu z pier zotrela rúž a pri tom sa na nich dívali nadšení ľudia v hľadisku.

Na turnaji sa zúčastnili aj niektoré hviezdy ako Rebel Wilson či Meghanina najlepšia kamarátka Abigail Spencer. Vojvodkyňa zo Sussexu zažiarila v čiernej bodkovanej blúzke, bielych šortkách v hodnote 670 libier a v čiernom veľkom klobúku. V tomto outfite vyzerala ako pravá dáma.