Exkluzívne! Vyspovedali sme kuchárky Red Hotov: Položili sme im nesprávnu otázku

14. 06 2022 16:00 | markiza.sk
Vyspovedali sme kuchárky Red Hot Chili Peppers
Vyspovedali sme kuchárky Red Hot Chili Peppers Foto: Profimedia Markíza
Red Hot Chili Peppers počas koncertu v Barcelone.
Anthony Kiedis s kapelou Red Hot Chili Peppers v Bratislave
Red Hot Chili Peppers

Po tomto vybuchli smiechom. A dostali nás!

Od piatka (10. júna) do nedele (12. júna) sa na Tehelnom poli v Bratislave uskutočnil prvý ročník hudobného festivalu LOVESTREAM, ktorý okrem slovenských a českých hudobných hudobníkov uviedol aj svetové megahviezdy.

V sobotu predviedli svoju šou speváčky Zoe Wees, Zara Larsson a Dua Lipa, fanúšikov potešil aj belgický dídžej Lost Frequencies, v nedeľu si srdcia fanúšikov získal britský spevák Calum Scott a od 22.00 h patrilo pódium legendárnej americkej rockovej skupine Red Hot Chili Peppers.

POZRITE SI AJ: CALUM SCOTT V ROZHOVORE PO KONCERTE. PREZRADIL, PREČO SI ZAMILOVAL SLOVENSKO

Pred ich koncertom sa nám podarilo vyspovedať ich kuchárky, ktoré sú spolu s nimi na svetovom turné. Dozvedeli sme sa od nich, že Red Hoťáci milujú mäso z diviny, majú radi výdatné, chutné, ale jednoduché jedlo.

Čo sa týka stravovacích návykov, sú na seba prísni. „Nepovedala by som, že sú nároční. Dávajú si veľký pozor na to, čo jedia,“ povedala nám jedna z nich.

Verili by ste, že legendárne papričky v skutočnosti nemajú radi čili? Minimálne spevák Anthony Kiedis. Raz sa na svoju kuchárku dokonca veľmi nahneval. Viac vo videu.

Okrem iného sa nám podarilo položiť im nesprávnu otázku. Všetko uviedli na pravú mieru.