Jennifer Lopez šokovala divákov. Dcéru nepredstavila ako dievča

21. 06 2022 14:30 | zp
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Foto: Profimedia.sk

Emme sa k nej pripojila na pódiu.

Posledné hudobné vystúpenie latinskoamerickej hviezdy Jennifer Lopez s jej dcérou Emme obletelo celý svet, no nie vďaka samotnému duetu. J Lo vzbudila na svojom nedávnom koncerte v rámci 6. ročníka charitatívnej udalosti s názvom Blue Diamond Gala v Los Angeles pozornosť všetkých prítomných, keď Emme prizvala na pódium, pričom vyslovila zámená „oni“ a „ich“.

„Naposledy sme spolu vystupovali na rovnako veľkom štadióne, ako je tento. Vždy ich žiadam, aby so mnou spievali, no nechceli. Takže toto je veľmi výnimočná situácia. Sú veľmi, veľmi zaneprázdnení, majú plný diár a sú drahí,“ začala speváčka uvádzať dcéru, s ktorou následne zaspievala známy hit A Thousand Years od speváčky Christiny Perri.

Lopez má dvojičky, štrnásťročných Emme a Maxa, spolu s bývalým manželom a spevákom Marcom Anthonym.

@christinathesupermom Jennifer Lopez JLO surprises audience at at the Blue Diamond Gala by the Dodgers foundation. Excuse shaky camera at end I was in shock myself.#jlo #jenniferlopez #jloandemme #dodgersfoundation #bluediamondball #jlosurpriseguest #tmz #jloperformance original sound - ChristinaTheSupermom

Zdroj: TikTok/christinathesupermom