Jennifer Aniston prehovorila. Dlhoročnej klebete je koniec

23. 06 2022 09:00 | zp
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston Foto: Profimedia.sk

Je to inak, ako si všetci mysleli.

Fanúšikovia hollywoodskej herečky Jennifer Aniston už roky jedia šalát, ktorý si hviezda údajne vychutnávala každý jeden deň počas desiatich rokov nakrúcania legendárnych Priateľov. Všetko je inak a recept na šalát Cobb z pšeničného bulguru, uhoriek, petržlenu, mäty, červenej cibule, cíceru, syru feta a nasekaných pistáciových orieškov by si herečka podľa vlastných slov nikdy nepripravila.

Zdroj: Instagram/eatinghealthyfeed

„Mrzí ma to, cítim sa, akoby som teraz všetkých sklamala, ale to nie je môj šalát. Vyzerá chutne, ale nie je to šalát, ktorý som jedla počas Pirateľov,“ odkázala Aniston na adresu receptu, ktorý sa už niekoľko rokov šíri na sociálnej sieti, v rozhovore pre Shape. A postarala sa aj o nápravu. Jej špeciálny pozostáva zo šalátu, kuracieho mäsa, vaječných bielkov, cíceru, slaniny a octového dressingu, pričom niekedy doň pridá aj syr pecorino.

TIP: Čo máš s perami, Jessica? Fanúšikovia komentujú fotku bez mejkapu

O rozšírenie nesprávneho receptu sa zrejme postarala herecká kolegyňa z Priateľov Courtney Cox, ktorá sa o stravovacom rituáli herečiek z legendárneho seriálu rozhovorila pre Los Angeles Times ešte v roku 2010. O nesprávnom recepte si Aniston už zažartovala aj v minulosti. „Úprimne, nikdy by som do šalátu nedala tak veľa cíceru. Nie je to dobré na trávenie,“ skonštatovala vtedy herečka.