Hviezda O. C. California dnes. Po idole tínedžeriek niet stopy

26. 06 2022 09:00 | nb
O. C. California
O. C. California
Mischa Barton v súčasnosti
Mischa Barton v súčasnosti
Mischa Barton v súčasnosti

Nie každá hviezda zvládne raketový úspech.

Mischa Barton sa preslávila vďaka seriálu O.C. California z roku 2003, ktorý si našiel svojich skalných fanúšikov aj na Markíze. V časoch najväčšej slávy sa z hlavných protagonistov stali žiadané hviezdy, no niektoré z nich aj rýchlo zhasli. To je aj Mischin prípad.

Po troch sériách v tomto tínedžerskom hite sa Mischa dočkala svojej seriálovej smrti. V detstve účinkovala v dráme Šiesty zmysel, ako tínedžerka dostala hlavnú rolu Marissy Cooper v O. C., no ako dospelá zatiaľ nezískala rolu, ktorá by predošlý úspech umocnila.

TIP: V 15 rokoch hviezdila v SuperStar, teraz sa vracia späť na Slovensko s novým menom

Mischa má dnes 36 rokov a za sebou liečenie na psychiatrii, depresie aj súdne spory ohľadom zverejnenia jej pikantného sex videa. Tvrdila tiež, že ju nadrogovali v klube. Bola módnou ikonou a vzorom mladých dievčat, no často sa na verejnosti objavovala opitá. Po éterickej kráske nebolo stopy a rozporuplná minulosť sa podpísala aj na jej vzhľade.

Súčasné fotky aj archívne zábery z O.C. California nájdete v galérii. Pozrite si, ako sa Mischa Barton zmenila v priebehu rokov.

Zdroj: Instagram/mischabarton

TIP: Vášnivé bozky v mori. Paparazzovia zachytili, čo nemali