Divoký anjel Natalia Oreiro dnes: Má 45 rokov a je hviezdou v Rusku

02. 07 2022 13:00 | nb
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro Foto: Profimedia.sk
Facundo Arana, Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Facundo Arana, Natalia Oreiro

Speváčka pred rokmi dostala ruské občianstvo, no je bojovníčkou za mier. Jej postoj k vojne je jasný.

Pamätáte sa na Nataliu Oreiro? V 90. rokoch sa preslávila seriálom Divoký anjel, kde hrala spolu s Facundom Aranom. Ako chyžná Milágros z detského domova a boháč Ivo DiCarlo si získali fanúšikov po celom svete vrátane Slovenska a našu krajinu aj viackrát navštívili.

Natalia, ktorá sa narodila v Montevideu v štáte Uruguaj, sa v puberte presťahovala do Argentíny, kde rozbehla hviezdnu kariéru ako speváčka a herečka. Úspechy sa len hrnuli a ona je hviezdou dodnes. Dokonca v roku 2001 rozšírila svoje pôsobenie do Ruska.

TIP: Veľký návrat telenovelovej legendy. Divoký anjel sa vracia na slovenské obrazovky!

Latino diva má už aj ruské občianstvo. Raz v ruskej televíznej šou zažartovala, že je v krajine tak často, že by už mohla byť Ruskou, netušila však, že sa to naozaj stane. K suvenírom v podobe ruských pasov, ktoré dostávala od tamojších fanúšikov, pribudol aj skutočný pas. Natalia ovláda ruštinu a jej príspevky na Instagrame sú nielen v španielčine, ale aj v azbuke.

Speváčkin postoj k aktuálnej vojnovej situácii je však jasný. Dlhoročná podporovateľka charitatívnych organizácií dala najavo, čo si o vojne myslí, keď vo februári zverejnila na Instagrame príbeh s jasným odkazom. „Chceme mier,“ napísala rusky aj španielsky.

Pozrite si, ako Natalia vyzerá dnes. Akoby ani nestarla!

Nenechajte si ujsť telenovelu Divoký anjel už od 18. júla na TV Doma!

Zdroj: Instagram/nataliaoreirosoy

Zdroj: Instagram/nataliaoreirosoy

TIP: Playmate sa pochválila krásnou novinkou. Šťastím bez seba