Jon Bon Jovi predal svoj newyorský byt. Bol by to home office iný

30. 06 2022 09:00 | zp
Spevák Jon Bon Jovi.
Spevák Jon Bon Jovi. Foto: Profimedia.sk
Jon Bon Jovi predal svoj newyorský byt.
Jon Bon Jovi predal svoj newyorský byt.
Jon Bon Jovi predal svoj newyorský byt.

Spevák mal bývanie snov.

Pre mnohých by to bol určite byt snov a splnených prianí, lídra legendárnej rockovej skupiny Bon Jovi zrejme už omrzel. Jon Bon Jovi totiž pred časom posunul svoj newyorský byt na predaj a jeho fotografie nemožno popísať inak ako „dych berúce“.

TIP: Hudobníka previezli do nemocnice. Jeho dcéra prosí o modlitby

Byt, ktorý našiel nového majiteľa za 22 miliónov dolárov, ponúka na pohodlné žitie viac ako 1200 metrov štvorcových. Domáci si môžu užívať bývanie v časti West Village so štyrmi spálňami, tromi kúpeľňami, veľkým šatníkom, kuchyňou a dvanásť metrov dlhou obývačkou. Špecialitou bytu je vlastný výťah, z ktorého návšteva vystúpi priamo do miestnosti plnej starostlivo vybraných obrazov, ktorá slúži ako malá galéria.

V bytovom dome, samozrejme, nechýba ani posilňovňa, saunová časť a na príjemné osvieženie poslúži takmer 23-metrový bazén. Absolútnym lákadlom spevákovho bytu je bezkonkurenčne rozprávkový výhľad na New York, ktorý si môže majiteľ vychutnať či už z balkóna takmer každej izby i z pohodlnej pracovne. Na prácu z domu v takomto byte by sa zrejme nesťažoval naozaj nikto.

Fotografie spevákovho bytu si môžete prezrieť vo fotogalérii.