Čerstvo slobodná Shakira: Usmiata v mori s týmto fešákom

01. 07 2022 16:00 | zv
Shakira
Shakira Foto: Profimedia.sk

Fotografi ju zachytili, ako si užíva surfovanie.

Španielski paparazzovia zachytili čerstvo slobodnú Shakiru, ktorá sa vybrala surfovať s priateľmi a jej synom Milanom. Speváčka mala výbornú náladu a celý čas sa usmievala. V neopréne vyzerala úchvatne a novinári upozorňujú najmä na jedného fešáka, ktorý jej robil spoločnosť.

Kolumbijská hviezda (45) len nedávno potvrdila šokujúcu správu, že s manželom, futbalistom Gerardom Piquem (35), idú od seba po 11 rokoch vzťahu. Dôvodom ich rozchodu bola s najväčšou pravdepodobnosťou športovcova nevera, ktorá, zdá sa, nebola jednorazovou záležitosťou. Obaja vydali vyhlásenie, v ktorom prosili o rešpektovanie ich súkromia pre blaho ich dvoch detí Milana (9) a Sashu (7), ktoré sú pre nich prioritou.

Shakira si tak teraz zvyká na slobodný život a britský denník DailyMail upozorňuje na neznámeho fešáka, ktorý jej robil spoločnosť pri surfovaní a na ktorého sa hviezda stále usmievala. Či je to niekto špeciálny v jej živote, by bola však len špekulácia.

Španielske médiá píšu, že speváčka a futbalista už týždne žijú oddelene a Piqué si vraj užíva párty život so svojimi spoluhráčmi.

(Fotky si preklikate pravou šípkou - priamo na fotke.)

Zdroj: Instagram/celebrityfanpagehki