Nela Slováková v šatách, ktoré odhalili takmer všetko: Ľudia to nepredýchali

04. 07 2022 16:00 | markiza.sk
Nela Slováková v šatách, ktoré odhalili takmer všetko: Ľudia to nepredýchali
Nela Slováková v šatách, ktoré odhalili takmer všetko: Ľudia to nepredýchali Foto: Instagram/ nela slovakova

Na Instagrame jej písali, že toto je už príliš.

V Karlových Varoch sa v piatok začal najväčší filmový festival v Česku. Lesk mu dodávajú zahraničné hviezdy ako Geoffrey Rush, Liev Schreiber alebo Benicio del Toro. Z domácej scény čestné ocenenie prijme herec Boleslav Polívka.

Na mieste je množstvo známych tvárí z Česka aj zo Slovenska a medzi nimi nechýba ani bývalá reality hviezda a podnikateľka Nela Slováková. Tá sa okrem iných akcií zúčastnila aj na večierku v bare, na čo sa patrične obliekla.

Popis jej outfitu to vystihuje presne – „ako veľa sexy je príliš sexy“? Neline šaty totiž vzbudzovali obrovskú pozornosť. Ledva zakryli to, čo mali.

Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Keď zverejnila fotku v tomto outfite na Instagrame, ľudia sa okamžite rozdelili na dva tábory. Na tých, ktorí ju ospevovali, ako jej to pristane, a na tých, ktorým sa to zdalo už príliš veľa.

Blondínke robí vo Varoch spoločnosť jej priateľ, hokejista Lukáš Kozák, s ktorým mali vo vzťahu mierne turbulencie a aj keď písala, že sa s ním rozchádza, jej vyjadrenie bolo zjavne písane pod vplyvom emócií, ktoré na druhý deň vyprchali. Dvojica je stále spolu a stretnúť ich môžete ruka v ruke aj na filmovom festivale.

Bez názvu.png
Foto: Instagram/nelaslovakova