Ricky Martin v problémoch. Čelí obvineniu z domáceho násilia

06. 07 2022 15:30 | nb
Ricky Martin
Ricky Martin Foto: Instagram/rickymartin
Ricky Martin so synmi
Ricky Martin s manželom Ywanom Yosefom
Ricky Martin

Spevák a štvornásobný otec vinu popiera.

Ricky Martin momentálne neprežíva príjemné obdobie. V rodnom Portoriku, kde žije, čelí obvineniam z domáceho násilia, pričom nie je známe, kto obvinenie podal. Spevák sa však bráni. „Keď vyjde najavo pravda, Ricky Martin bude kompletne očistený,“ vyjadril sa prostredníctvom svojho zástupcu pre Hello Magazine.

Ricky je otcom 13-ročných dvojčiat Mattea a Valentina, trojročnej Lucie a dvojročného Renna, ktorých vychováva s manželom, sýrsko-švédskym maliarom Jwanom Yosefom. Zosobášení sú od roku 2017, pár tvoria sedem rokov.

Starších synov mal spevák ako single otec, no v manželstve s Jwanom sa rozhodli rodinu rozširovať. „Pamätám sa, keď sme sa stretávali u starej mamy na nedeľné obedy, bolo nás 34 vnúčat. O niečom takom snívam aj ja,“ vyjadril sa Ricky pre People.

TIP: Legendárny Superman sa vzdal kariéry. Jedna vec bola preňho dôležitejšia

Teraz však musí riešiť namiesto rodinných záležitostí súd. Okrem obvinenia z domáceho násilia dostal aj zákaz priblíženia. Obvinenie údajne podal muž, s ktorým mal Ricky v minulosti sedemmesačný vzťah. Spevák údajne nezvládol rozchod najlepšie a vraj začaťĺ s vyhrážkami a obťažovaním. Práve pre strach z ublíženia na zdraví ostáva muž v anonymite.

Obvinenie prišlo len krátko po tom, ako dlhoročná manažérka Rebecca Drucker zažalovala Rickyho za to, že jej nevyplatil honorár. Žiada od neho tri milióny dolárov. Rebecca preňho pracovala od roku 2014 do roku 2018 a neskôr opäť v období 2018 - 2020. Vtedy mu znovu naštartovala kariéru a pomohla s podpisom lukratívnych kontraktov a získania sponzorov. K tejto kauze sa však Ricky Martin nevyjadril.

TIP: Rihanna je nezastaviteľná. Najprv pôrod a potom prišla táto správa