Šialená jazda hollywoodskej hviezdy. Auto zachvátili plamene, je v kritickom stave!

06. 08 2022 07:31 | markiza.sk
Šialená jazda hollywoodskej hviezdy sa skončila tragicky
Šialená jazda hollywoodskej hviezdy sa skončila tragicky Foto: Profimedia.sk/ Youtube/ Fox 11 Los Angeles
Anne Heche vo filme s Harrisonom Fordom
Auto po nehode Anne Heche
Po nehode Anne Heche, kedy jej auto aj dom zachvátili plamene

Hviezda bola pravdepodobne pod vplyvom.

Herečka Anne Heche narazila so svojím Mini Cooperom do garáže a následne do obytného bloku. Auto zachvátil oheň. Z vraku ju vyťahovali hasiči. Anne skončila s rozsiahlymi popáleninami v nemocnici. Je v kritickom stave a leží na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Internetom kolujú šokujúce zábery zhoreného vraku jej auta, ktoré odtiali k živému plotu oproti škole v oblasti Mar Vista. Na skorších záberoch je tiež vidieť herečku pred nehodou. V aute v držiaku na poháre u nej zachytili fľašu s vodkou. Na jednom z videí je vidieť, ako šialene uháňa so svojím autom po ulici Mar Vista chvíľu pred osudným nárazom. Informuje TMZ.com.

Anne Heche
Foto: Profimedia.sk
 

Na snímke: Anne Heche tesne po prvom náraze.

Keď Anne najskôr narazila do garáže, ponáhľali sa k nej miestni obyvatelia. Jeden z nich ju poprosil, aby vystúpila z auta. Ona ho odignorovala, znovu naštartovala, zaradila spiatočku, dupla na plyn a vyštartovala. Stihli si ju odfotiť a na záberoch pôsobí Anne omámene. Podozrivá bola aj fľaša, ktorú mala v držiaku na poháre. Pravdepodobne v nej bol alkohol.

Herečka chvíľu nato opäť v rýchlosti zišla z cesty, prerazila živý plot a narazila do neďalekého domu v bloku 1880 South Walgrove Avenue. Náraz spôsobil výbuch a auto skončilo v plameňoch.

Hasičský zbor v Los Angeles uviedol, že 59 hasičom trvalo 65 minút, kým uhasili plamene a zachránili dospelú ženu, ktorá sa nachádzala vo vozidle. Plamene totiž zasiahli aj dom, do ktorého Anne narazila.

Na leteckých záberoch je vidieť herečku s popáleninami na chrbte, ako sa zvíja v bolestiach. FOTOGRAFIE VRAKU NÁJDETE V GALÉRII.

K dispozícii sú aj videá z kamier na domoch, na ktorých je zachytené, ako sa herečka šialenou rýchlosťou rúti po ulici:

Americká televízia Fox na svoje kamery vo vrtuľníka zachytila dianie po nehode:

Herečka Anne Heche, rodáčka z Aurory v Ohio, si naposledy zahrala v akčnom filme 13 Minutes po boku Thory Birch, Amy Smart či Willa Peltza. V januári 2018 si prešla veľmi nepekným rozvodom s Jamesom Tupperom. Pár bol spolu 10 rokov a majú 13-ročného syna Atlasa.

Anne bola v 90. rokoch známa aj svojím románikom s moderátorkou a komičkou Ellen DeGeneres. Dvojica sa spolu objavila na premiére herečkinho filmu Sopka v roku 1997. Tvrdila, že pre tento vzťah sa dostala na čiernu listinu Hollywoodu.

Po rozchode s Ellen herečku našli nesúvisle bľabotajúcu v kalifornskej púšti. Potácala sa v cudzom dome a skončila v nemocnici len pár hodín po rozchode s komičkou. Herečka údajne užila extázu.

Neskôr otvorene prehovorila o svojich problémoch s alkoholom a drogami či promiskuite. Podľa jej slov robila všetko, čo mohla, aby sa zbavila hanby. Za jej bolestivé rozhodnutia môže škaredé detstvo, v ktorom ju sexuálne zneužíval jej otec Donald Heche.

„Nie som blázon, ale vediem bláznivý život. Vyrastala som v šialenej rodine a trvalo 31 rokov, kým som sa toho šialenstva zbavila. Mala som svet fantázie, do ktorého som utekala. Svoju druhú osobnosť som nazvala Celestia. Verila som, že som z inej planéty. Myslím, že vtedy som bola šialená,‟ povedala herečka v rozhovore pre ABC News v roku 2001.