Vojvodkyňa Meghan smúti za kráľovnou: Nenápadný detail hovorí za všetko

19. 09 2022 15:00 | zv
Vojvodkyňa zo Sussexu
Vojvodkyňa zo Sussexu Foto: Profimedia.sk
Vojvodkyňa zo Sussexu
Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu
Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu

Neudržala slzy.

Meghan Markle nechýba na poslednej rozlúčke s kráľovnou Alžbetou II. Do Westminsterského opátstva prišla v aute spolu s grófkou z Wessexu a potom bola veľkou oporou svojmu manželovi, princovi Harrymu.

Vojvodkyňa zvolila tradičné smútočné oblečenie, ku ktorému si dala perlové náušnice, ktoré jej darovala kráľovná Alžbeta II. Aj týmto gestom jej vzdala hold a urobila tak rovnako ako princezná z Walesu.

TIP: Princezná z Walesu na pohrebe kráľovnej: Obraz dôstojnosti

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Harry a Meghan, ktorí žijú v Montecite v Kalifornii, sedeli počas cirkevného obradu v druhom rade za kráľom Karolom III. vedľa princeznej Beatrice. Meghan bola celý čas veľmi zamyslená a bolo vidieť, že prežíva veľké emócie. Na fotkách dokonca vidieť, že neudržala slzy.

Manželia sú bez svojich detí, Archieho (3) a Lilibet (15 mesiacov), ktorí zostali v Kalifornii s Meghaninou matkou Doriou Ragland. Rodičia pôvodne pricestovali do Európy, aby sa zúčastnili na viacerých charitatívnych podujatiach. Vtedy netušili, že zomrie kráľovná Alžbeta II. a oni zostanú v Británii oveľa dlhšie, ako plánovali. Podľa ich slov budú po boku rodiny až do konca smútočného obdobia.

Rozlúčku s Alžbetou II. si môžete pozrieť vo videu nižšie: