Obrovský návrat svetovej speváčky: Neuveríte, ktorá hviezda sa opäť chystá na pódiá

26. 09 2022 14:55 | markiza.sk
profimedia-0714064248.jpg
 

Moment, na ktorý fanúšikovia čakali, je tu.

Svetová spevácka hviezda je späť! Populárna barbadoská speváčka Rihanna potešila všetkých svojich fanúšikov, keď oznámila na Instagrame, že vystúpi na budúcoročnom finále americkej futbalovej ligy Super Bowl počas Halftime show. Okamžite tým rozvírila hladiny sociálnych sietí, keď fanúšikovia začali v komentároch dávať najavo nadšenie z rozhodnutia speváčky vystúpiť na najprestížnejšej športovo-hudobnej udalosti roka.

Nadšený je aj riaditeľ hudobného programu šampionátu Seth Dudowsky, ktorý vo vyhlásení neskrýval radosť z účasti Rihanny na aktuálnom už 57. ročníku Super Bowl: „Sme nadšení, že môžeme privítať Rihannu na Super Bowl Halftime Show. Rihanna je umelkyňa, ktorá sa rodí raz za generáciu, a počas svojej kariéry dokazuje, aký má silný kultúrny vplyv.“

Rihanna sa vráti za mikrofón po niekoľkoročnej odmlke. Počas nej sa stihla venovať biznisu s kozmetikou, ktorá z nej spravila miliardárku. Aj keď sa umelkyni finančne veľmi darilo, fanúšikovia ju neustále prosili, aby začala nahrávať novú hudbu a znova vystupovať. Jeden z fanúšikovských snov sa vystúpením na Super Bowl splní.

Príspevok Rihanny, v ktorom oznamuje, že vystúpi na Super Bowle:

Zdroj: Instagram/badgalriri