Mysleli si, že je tehotná: Hailey Bieber však oznámila vážnu chorobu

29. 11 2022 09:40 | kf
Hailey s manželom Justinom
Hailey s manželom Justinom Foto: Profimedia
Justin Bieber a Hailey Baldwin
Justin s manželkou Hailey
Hailey Rhode Bieber

Keď fanúšikovia uvideli fotku, začali jej gratulovať k tehotenstvu.

Hailey Bieber zareagovala na špekulácie o jej údajnom tehotenstve. Hoci jej fanúšikovia sa tešili, že s manželom Justinom Bieberom čakajú bábätko, pravda je niekde inde. Modelka oznámila vážnu chorobu. Na vaječníkoch jej našli cysty vo veľkosti jablka.

Na svojom konte na Instagrame zverejnila fotku, kde vidno jej nafúknuté brucho. Podľa jej slov má bolesti. „Nemám endometriózu, len už niekoľkokrát mi diagnostikovali cysty na vaječníkoch a poviem vám, že nie je to sranda. Nie som tehotná. Mám veľké bolesti a neustále nafúknuté brucho,“ napísala Hailey.

Hailey Biber oznámila vážnu chorobu
Foto: Instagram/Hailey Bieber
 

Nielen Hailey, ale aj Justin otvorene hovoria o svojich zdravotných problémoch na verejnosti. V marci bola Hailey hospitalizovaná pre malú krvnú zrazeninu v mozgu, ktorá jej spôsobila príznaky podobné mŕtvici, a krátko nato podstúpila operáciu srdca po tom, čo jej zistili, že v ňom má trhlinu.

Jej manžel Justin tiež prednedávnom bojoval so zdravotnými problémami. Lekári mu diagnostikovali Ramsay-Huntov syndróm, kedy mu dočasne ochrnula polka tváre.