Dcéra Heidi Klum zverejnila odvážny záber: Veď má len 18 rokov

30. 11 2022 10:45 | zv
Leni Klum
Leni Klum Foto: Instagram/leniklum

Fotka vyvolala kontroverzné reakcie.

Leni Klum zverejnila ďalší dráždivý záber v spodnej bielizni. Dcéra jednej z najznámejších modeliek sveta, Heidi Klum, je tvárou známej značky bielizne a spolu s mamou jej robia kampaň. Len nedávno zverejnili zábery, ktoré vyvolali znepokojivé reakcie a ani tentoraz jej nová fotografia nezostane bez povšimnutia.

Začínajúca modelka zachytila svoju rutinu, ako si pred spaním čistí zuby v kúpeľni a pri tom sedí v sexy červenej bielizni na umývadle. Pri pohľade na jej obnažené telo by naozaj nikto netipoval, že má len 18 rokov.

Heidi a Leni nedávno kritizovali za video a zábery, ako spolu pózujú a tancujú v bielizni. Ľuďom to prišlo „čudné“ a kontroverzné. Tínedžerka, ktorá sa len nedávno presťahovala do New Yorku, aby tam študovala na vysokej škole, sa na kritiku vyjadrila, že si ju nevšíma. Podľa jej slov je s kampaňou spokojná a s mamou si užila skvelý deň, píše Daily Mail.

Leni je dcérou Heidi a talianskeho obchodníka Flavia Briatoreho (72). Vychovával ju však hudobník Seal, za ktorého bola modelka vydatá v rokoch 2005 až 2014. Minulý rok sa začínajúca modelka prešla na svojich prvých módnych šou pre veľké značky a všetci jej sľubujú veľkú budúcnosť.