Smutný pohľad na Lisu Marie Presley len dva dni pred smrťou. Musela sa pridržiavať

13. 01 2023 11:15 | markiza.sk
Austin Butler a Lisa Marie Presley na 80. ročníku Zlatých glóbusov
Austin Butler a Lisa Marie Presley na 80. ročníku Zlatých glóbusov Foto: Profimedia.sk

Elvisova dcéra vyzerala zlomene.

Lisu Marie Presley vo štvrtok hospitalizovali v nemocnici po tom, čo mala zástavu srdca. Potvrdila to jej mama Priscilla. Vo svojom vyhlásení vyzvala fanúšikov z celého sveta, aby sa za jej dcéru i celú rodinu modlili. Pár hodín nato však prišla smutná správa, že dcéra legendárneho Elvisa Presleyho zomrela, a to necelé tri týždne pred 55. narodeninami.

Len dva dni pred tragickou smrťou sa zúčastnila na odovzdávaní cien Zlaté glóbusy, ktorého 80. ročník sa konal v Beverly Hilton v Los Angeles. Na galavečere nechýbala, aby podporila film Elvis.

Lisa Marie Presley poskytla rozhovor Billymu Bushovi pre Extra, ktorý Daily Mail označil za čudný. Elvisova dcéra rozprávala pomaly a mrmlala si. zatiaľ čo odpovedala na otázky týkajúce sa Austina Butlera, ktorý vo filme stvárnil jej otca, ale tiež búrok a záplav v Kalifornii.

Počas rozhovoru sa bývalá manželka Michaela Jacksona obrátila k Jerrymu Schillingovi, ktorému povedala, že sa ho počas toho, ako bude odpovedať na otázky, chytí. Ľudia ju v komentároch označili za zlomenú.