V boji za zdravé prsia nie je my a oni, sme v tom SPOLU

08. 05 2020 09:00 | AVON
AVON za zdravé prsia
AVON za zdravé prsia Foto: AVON
AVON za zdravé prsia
AVON za zdravé prsia
AVON za zdravé prsia

Všetci sa teraz nachádzame v situácii, kedy je dôležitosť zdravia prvoradá.

Okrem boja s koronavírusom, by sme ale nemali zabúdať, že v našom okolí sú ľudia, ktorí zvádzajú aj inú bitku, a to s rakovinou prsníka. Sú to najmä ženy, ktorým však môže vďaka projektu AVON za zdravé prsia podať pomocnú ruku každý z nás už teraz prostredníctvom kúpy niektorého zo symbolov boja za zdravé prsia.

Sú nimi tričká vyrobené zo 100 % bavlny, ktoré sú v ponuke v dámskom, pánskom a detskom prevedení. A tiež novinka kolekcie, samostatne predajná multifunkčná šatka. Ich kúpou cez www.avon.sk podporíte projekt „Štartovacie balíčky pre bezvlásky“ občianskeho združenia Tak trocha inak. Tie obsahujú okrem odpovedí na najčastejšie otázky aj darček v podobe módnej šatky a AVON rúžu. S nápadom prišla zakladateľka a riaditeľka občianskeho združenia Erika Mokrý, ktorá je vyliečená onkologická pacientka. Sama dobre vie aký je to pocit prísť o korunu krásy, preto pripravila pre pacientky balíček, ktorý im má pomôcť prekonať prvotné obavy a pripomenúť, že ženskosť pramení zvnútra. Viac o možnostiach pomoci a podpory občianskeho združenia nájdete aj na www.taktrochainak.sk.

Projekt dlhodobo podporujú aj mnohé známe markizácke tváre ako Zlatica Puškárová, Kvetka Horváthová či Roman Juraško, ktoré si uvedomujú, že len spolu dokážeme byť silnejší. Tento rok sa k nim pridali aj herec Juraj Bača, komička Evelyn s kamarátom Fero_joke, influencerky Lucia Mokráňová, Tatiana Žideková či Simona Kozerawski.

Pri téme rakoviny prsníka je dôležitá predovšetkým prevencia. V súčasnosti, kedy fungujú lekári v špeciálnom režime, je samozrejmosťou dbať na pravidelné samovyšetrenie a akonáhle to situácia dovolí, nezabudnite absolvovať preventívnu prehliadku. Viac informácií o samovyšetrení, projekte, ako aj poradňu nájdete na www.zdraveprsia.sk.

 

Komentáre ( 0)