22. 12 2015 08:00 | Kamil Konkoľ

Bílá so Šmajdom, Mikušek s Dubasovou: Počúvajte vianočné duety!

Novinky z dielne našich interpretov vás príjemne prekvapia.

Vianočné duety
Vianočné duety Foto: YouTube.com

Vianoce sú za dverami! Počúvajte štyri nové vianočné duety, ktoré vás naladia na najkrajšie sviatky v roku... Zuzana Smatanová po úspešnom singli V dobrom aj v zlom spojila sily s Janais a vznikla tak Biela pieseň. Producentsky sa pod ňu podpísal producent Vlado Randy Gnepa.

Česko slovenský vianočný duet nahral Miro Šmajda, ktorého poznáte zo speváckej šou SuperStar a speváčka Lucie Bílá. Spoluprácu s divou českej pop music podľa našich informácií inicioval spevák... a vyšlo to! Takto znie Valčík.

Novinku a mimoriadne vianočnú zverejnili v deň sv. Mikuláša aj Allan Mikušek a Beáta Dubasová. Text skladby je inšpirovaný biblickým príbehom o narodení Božieho syna. Ako sa vám páči?

Premiéra spoločného songu skupiny Peter Bič Project a Ivana Táslera s názvom Práve dnes prebehla na novembrovom turné skupiny. Prekvapením je slovenské spievanie speváčky Dáši Kostovčík, nakoľko fanúšikovia ju počujú spievať prevažne v angličtine.

Šťastné a veselé praje redakcia markiza.sk

Zvuk vysávača ako základ vianočného hitu o upratovaní? Partia hudobníkov, hercov a recesistov prišla s netradičným hudobným počinom. Budete to milovať!

Dočolomanského Zima na saniach dostala nový šmrnc. Pesničku si trúfol prespievať Miro Jaroš a znie naozaj sviežo!

V novom roku sa tešte na veľa zábavy s obľúbenými hercami a cestovateľmi. Návrat chalaňov a zimnej edície Vo štvorici po Slovensku je na spadnutie!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?