Kráľovská svadba: Nevesta bola nádherná, ženíchove prvé slová vás dojmú

12. 10 2018 11:05 , článok bol aktualizovaný 12. 10 2018 13:00 | zv
Príchod nevesty do Kaplnky sv. Juraja.
Príchod nevesty do Kaplnky sv. Juraja. Foto: AP
Bozk novomanželov
Novomanželia.
Princezná Eugenie.

Princezná Eugenie nikdy nevyzerala lepšie.

Princ Harry a Meghan Markle nie sú jediný kráľovský pár, ktorý sa rozhodol povedať si tento rok áno. Princezná Eugenie a jej dlhoročný partner Jack Brooksbank si v piatok 12. októbra vymenili sľuby. Kráľovská svadba sa opäť konala v Kaplnke sv. Juraja na zámku Windsor.

Keď James zbadal svoju nevestu, povedal: "Vyzeráš perfektne, láme mi to srdce." Eugenie zažartovala a odpovedala zjavne nervóznemu ženíchovi: "Prečo mi nedržíš ruku?"

Obaja neskrývali nadšenie a dojatie. Podľa ich slov to bola láska na prvý pohľad a silný cit medzi nimi je naozaj vidieť už z diaľky. 

Princezná Eugenie.
Foto: AP
 

Nevesta zvolila krásne elegantné šaty od britských návrhárov Petera Pilotta a Christophera De Vosa. Obuté mala luxusné lodičky z dielne Charlotte Olympie.

Hlavu jej zdobila smaragdová tiara, ktorú mala aj jej mama vojvodkyňa z Yorku Sarah Ferguson na svadbe v roku 1986. Na tento veľký deň jej ju požičala kráľovná Alžbeta II.. Krásne náušnice jej daroval manžel.

Krásna nevesta.
Foto: AP
 
 

Bozk novomanželov

pppppppppppppppppp.jpg
Foto: AP
 

 
 

Príchod nevesty na svadbu

 

Viac hostí ako na svadbe Harryho a Meghan

Princezná Eugenie a Jack pozvali sa svadbu viac ľudí ako princ Harry a vojvodkyňa Meghan. Pozvánku dostalo viac ako 850 hostí. Svadbu na zámku sledovalo približne 1 200 ľudí zo širokej verejnosti.

 

Kate Middleton a Meghan Markle

Kate Middleton.
Foto: AP
 

Meghan Markle
Foto: AP
 
 

 

Družičky a družbovia

Nevestu sprevádzali k oltáru malí družbovia a družičky. Medzi nimi nechýbali princezná Charlotte, princ George či dcéra speváka Robbieho Williamsa Rose a dcéra lorda Freddieho Windsora.

Princezná Charlotte a princ George.
Foto: AP
 

Jazda na koči

Rovnako ako princ Harry a vojvodkyňa Meghan aj princezná Eugenie a Jack Brooksbank sa po obrade previezli kočom cez Windsor, aby pozdravili nadšený dav. Po svadbe sa manželia spolu s hosťami presunuli na recepciu do Royal Lodge, kde by mali tancovať a zabávať sa vonku v svadobnom stane. 

koc.jpg
Foto: AP
 

Komentáre ( 0)