• Lifestyle
  • Trendy v nechtovom dizajne na rok 2023: Čakali by ste túto farbu?

Trendy v nechtovom dizajne na rok 2023: Čakali by ste túto farbu?

Trendy v nechtovom dizajne na rok 2023: Čakali by ste túto farbu?

S letom prichádza aj čas dovoleniek či festivalov a práve to je príležitosť, kedy môžete experimentovať so svojim vzhľadom. Medzi obľúbenú letnú výbavu patrí bezpochyby aj štýlová manikúra.

Minulý rok spôsobili obrovský ošiaľ perleťové nechty s názvom „glazed donut nails“, ktoré preslávila Hailey Bieber. Na scénu však prichádzajú nové farby, motívy aj témy, ktoré si toto leto zamilujete. Zmapovali sme pre vás najhorúcejšie trendy a vďaka nim premeníte svoje nechty na šperky.

Saténové nechty

Perleť sa vrátila v podobe telových nechtov s odleskom, ktoré pripomínajú saténovú lesklú košieľku. Efekt dosiahnete perleťovým lakom či pigmentovým práškom, ktorý nanesiete na béžový základ. Vybrať si môžete aj pastelové farby pre letný nádych.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Melanie Graves (@overglowedit)

Klasická červená 

Dobrá správa aj pre milovníčky absolútnej klasiky. Výrazné a ohnivé odtiene červenej palety budú dominovať letu. V tomto prípade zvoľte krátky strih, aby pôsobili žensky a moderne.

Dizajn a lá morská víla

Výrazná tyrkysová podčiarkne vašu dovolenkovú náladu a nádherne ukáže v dizajne francúzskej manikúry. Pridať môžete trblietavé kamienky, ktoré budú pripomínať kvapky vody. Na telovom podklade vyniknú ešte viac.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Michelle Humphrey ?? (@nailsbymh)

Záblesk neónu

Neónové odtiene patria k letu a na nechtoch budú hravým prvkom, ktorý vnesie do outfitu farebný akcent. Navyše pri opálenej pokožke vyniknú ešte viac. Z farebnej palety neónov dominuje žltá, oranžová či dokonca zelená.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zola Ganzorigt (@nailsbyzola)

Chrómové špičky

Francúzska manikúra patrí k obľúbeným a klasickým dizajnom. Nikdy nevyjde z módy, ale vždy jej môžete dodať trendy a moderný šmrnc. Metalické odlesky zahrajú ako šperk a v jemnom náznaku na špičkách sa pri pohybe ruky štýlovo zalesknú. Nebojte sa farebných chrómových práškov, budú príjemným osviežením.

Najnovšie videá