• Lifestyle
  • Celebritné krásky si obľúbili denimovú sukňu: Jej dĺžka vás však prekvapí

Celebritné krásky si obľúbili denimovú sukňu: Jej dĺžka vás však prekvapí

Celebritné krásky si obľúbili denimovú sukňu: Jej dĺžka vás však prekvapí

Táto sukňa valcuje módne trendy.

Pripravte sa na dávku extravagancie, ktorú táto dĺžka sukne vnesie do vášho šatníka. Denimová sukňa až po členky bude príjemnou alternatívou džínsov, ktorú využijete hlavne počas letných mesiacov. Dlhé strihy nie sú v móde žiadnou novinkou, avšak džínsová maxi sukňa sa stala hrdinom mikrotrendov posledné mesiace, ktoré momentálne čoraz viac prezentuje aj mladá generácia na sociálnych sieťach. Tento typ sukne sa totiž preslávil v 70. rokoch a je vyzerá to tak, že je späť v plnej sile.

Ak si vyberiete denimovú sukňu s maxi strihom, vedzte, že získate dominantný kúsok, ktorý bude ozdobou outfitu. K nemu už stačí doladiť minimalistické kúsky a určite zaujmete. Vyhrajte sa však s rôznymi detailmi, ktoré sukni pridajú šmrnc. Výrazný rázporok, vzor či rozstrapkaný lem znásobia efekt. Práve spomínaný rázporok bude skvelou voľbou, ak máte zaujímavé topánky. Šnurovanie okolo členkov aj výrazná farba podčiarknu ženskosť.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa HENNE (@henne_)

Výhodou je, že džínsovina je univerzálna a doladiť k nej môžete takmer čokoľvek. Populárna je kombinácia tón v tóne, kedy môžete namixovať viacero denimových kúskov naraz. Štýlovo pôsobia aj ďalšie univerzálne kúsky, ako je oversized košeľa či biele tričko. Oboje vytvoria ležérny look, ktorý môžete nosiť na viacero príležitostí.

Tmavý indigo denim bude fungovať skvele na vytvarovanie postavy. Nahradí vám čiernu a dostaví sa aj zoštíhľujúci efekt. Aj v tomto prípade stavte na monochromatický look, ktorý je elegantný a nadčasový.

sukňa
Indigo denim vás zoštíhli.  |  FOTO:  Profimedia.sk

​Pozrite si, ako nosia maxi sukňu z džínsoviny štýlové krásky a inšpirujte sa.

Galéria

Najnovšie videá