• Lifestyle
  • Hailey Bieber prichádza s ďalším trendom: Táto farba bude dominovať na jeseň

Hailey Bieber prichádza s ďalším trendom: Táto farba bude dominovať na jeseň

Hailey Bieber prichádza s ďalším trendom: Táto farba bude dominovať na jeseň

Jej módne inšpirácie vždy spôsobia ošiaľ.

Po niekoľkých mesiacoch ružovej mánie, ktorú spôsobil film Barbie, sa môžete pripraviť na to, že túto jeseň pôjdeme vo farebnej palete o niekoľko odtieňov tmavšie. Predpokladá sa, že červená bude populárnou farbou sezóny.

Potvrdzuje to aj najnovšia séria outfitov Hailey Bieber, ktorá sa od hlavy po päty obliekla do karmínovej. Vďaka nej preslávila trend "strawberry girl" (jahodové dievča), ktorý získal na popularite hlavne na sociálnych sieťach. Dominuje sýty odtieň červenej, ktorý modelka nosí nielen na oblečení, ale aj na nechtoch a v líčení. Inšpirujte sa, ako ju nosiť.

Červená v outfite

V móde ide o jeden z najvýraznejších odtieňov, aký si môžete obliecť. Preto pristupujte ku kombináciám opatrne, pretože naozaj zvýrazní všetko na vašej postave. Zamerajte sa na vyslovene ženské siluety a strihy, ktoré červená ešte viac znásobí a podčiarkne. Hailey za posledný týždeň predviedla hneď niekoľko verzii červených šiat, ktoré zvýraznili jej ženskosť. Midi šaty s Á-čkovým sa hodia na príležitosť, kde potrebujete byť elegantná a šik. Pokojne môžete staviť na monochromatickú kombináciu a pridať aj červené doplnky a topánky.

Hailey Bieber
Hailey Bieber v šatách od Vivienne Westwood.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Červená sa štýlovo kombinuje aj s neutrálnymi odtieňmi, ktoré jemne potlačia jej vyžarovanie. V tomto prípade môžete zvoliť bielu či čiernu ako dominantnú farbu a žiarivú červeň ponechať len na doplnkoch, ktoré vyčarujú farebný kontrast.

Hailey Bieber
Hailey Bieber si zamilovala červenú.  |  FOTO:  Profimedia.sk

​Červená v líčení

Použite fantáziu a dominantný odtieň využite kreatívne. Nemusia to byť len červené pery! Trend "strawberry girl" presahuje aj do mejkapových trendov a do vášho líčenia vnesie zaujímavý efekt. Červenú môžete použiť aj v podobe očných tieňov, linky či sviežeho rozjasnenia na lícach. Práve to si obľúbila aj Hailey, ktorá si červenou lícenkou vytieňovala tvár. Je to jednoduchý trik, ako budete upravená za pár minút. Pre dokonalé zladenie nezabudnite ani na pery.

Červená na nechtoch

S ohnivým odtieňom nikdy nič nepokazíte. Je to absolútna klasika, ktorá nevyjde nikdy z módy. Ak však chcete modernú obmenu a nebaví vás jednofarebná manikúra, zaujmite rafinovaným grafickým dizajnom. Francúzska manikúra aj geometrické motívy v červenej zažiaria.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Iram Shelton (@iramshelton)

Ďalšie inšpirácie, ako nosiť červenú podľa Hailey Bieber, si pozrite vo fotogalérii. 

Galéria

Najnovšie videá