• Lifestyle
  • Kim Kardashian zmenila účes a všetci ostali v šoku: Naozaj sa takto ostrihala?

Kim Kardashian zmenila účes a všetci ostali v šoku: Naozaj sa takto ostrihala?

Kim Kardashian zmenila účes a všetci ostali v šoku: Naozaj sa takto ostrihala?

Za posledný mesiac je to už jej tretia vlasová premena.

Tento účesový styling ste možno od dlhovlasej krásky nečakali. Kim Kardashian nie jej žiadnym nováčikom, keď ide o o zmenu vizáže či účesu. A často vie veľmi prekvapiť a vytiahnuť look, ktorý by ste si nikdy na nej nevedeli predstaviť. Potvrdzuje to aj účes, ktorý predviedla minulý týždeň.

Úspešná podnikateľka bola stredobodom pozornosti v Los Angeles na charitatívnej akcii This Is About Humanity. A nechala vyniknúť svoj nový účes, ktorý jej zdobila krátka ofina. Uistila sa, že bude dominovať a zvyšok vlasov si nechala stiahnuť do hladkého vrkoča. Nebolo úplne jasné, či si ofinu naozaj nechala ostrihať, alebo ide len šikovný príčesok. Každopádne, takto sme ju ešte nevideli a spôsobila rozruch aj medzi fanúšikmi. V komentároch pod fotkami na jej instagramovom profile sa hneď začali hromadiť reakcie, že s ofinou to skrátka nie je Kim.

Zaujímavosťou je, že práve ofiny majú byť jedným z horúcich účesových trendov na blížiacu sa jeseň a zimu. Nechajme sa prekvapiť, kto podľahne tomu trendu a ukáže sa v štýlovom účese.

Kim Kardashian
Kim Kardashian s ofinou spôsobila rozruch.  |  FOTO:  Profimedia.sk

O niekoľko dní sa Kim objavila už bez ofiny, preto zrejme išlo len o príčesok. Kim miluje vlasové premeny, ku ktorým si často dopomôže parochňami, ktoré v jej podobe vyzerajú naozaj realisticky. Za posledný mesiac sa dokonca ukázala asi s najkratším zostrihom, aký kedy mala. V promo videu na novú podprsenku mala ultrakrátky strih a viacerí ju vtedy prirovnávali k jej sestre Kourtney.

Kim Kardashian
Kim Kardashian pristanú aj krátke vlasy.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Ďalšie účesové premeny Kim Kardashian si pozrite vo fotogalérii.

Galéria

​Kardashianky: Miliardová dynastia už teraz na Voyo.

Najnovšie videá