• Lifestyle
  • Kate Middleton používa šikovný stylingový trik: Takto ľahko zmení svoj outfit

Kate Middleton používa šikovný stylingový trik: Takto ľahko zmení svoj outfit

Kate Middleton používa šikovný stylingový trik: Takto ľahko zmení svoj outfit

Prekvapí vás, že vôbec nejde o oblečenie či doplnok.

Nezameniteľný štýl princeznej z Walesu je vždy dokonalou inšpiráciou, ako vdýchnuť outfitu nový šmrnc. Kate je známa tým, že miluje recyklovať outfity a preto ju veľmi často vidíme v jednom kúsku aj niekoľkokrát. Zároveň tak ukáže aj svoj cit pre módu, keď drobnými premenami dodá outfitu úplne nové vyžarovanie.

Vo väčšine ide skôr o módne doplnky, ktoré dokážu naozaj zázraky. Nedávno predviedla, že to ide aj iným spôsobom, ktorý môžete využiť aj vy a nebude vás stáť ani euro. Pred pár dňami sa objavila na rugby zápase vo Francúzsku v elegantnom nohavicovom kostýme v bielej farbe. Nadčasový model od jej obľúbeného dizajnéra Alexandra McQueena, v ktorom zažiarila aj minulý rok. Dokonale padol jej postave a preto by bolo škoda ho viackrát neukázať.

Kate Middleton
Kate Middleton je vždy dokonale upravená.  |  FOTO:  Profimedia.sk

​V roku 2022 dotvorila look kabelkou do ruky a výraznými náušnicami. Veľkou zmenou, ktorá dodala kostýmu úplne iné vyžarovanie, bol účes. Ten dokáže podčiarknuť líniu outfitu a nechať vyniknúť doplnkom o niečo viac. V tomto prípade stavila na hladký účes s cestičkou na bok.

Kate Middleton
Kate Middleton je vždy dokonale upravená.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Na športovú udalosť zvolila takmer identický styling outftu, ale zmenila účes. Zvlnené bohaté kadere nechala jemne spustené v dekolte a zaujímavý efekt pridal aj postupný zostrih okolo tváre. Cestička na stred jej dodala úplne iný šmrnc. Už na prvý pohľad si všimnete, že vlasový styling naozaj dokáže dodať pútavú obmenu. Tento stylingový trik sa určite oplatí vyskúšať!

Najnovšie videá