• Lifestyle
  • Trendy v jesennom líčení: 5 make-up lookov, ktoré z vás vyčarujú štýlovú dámu

Trendy v jesennom líčení: 5 make-up lookov, ktoré z vás vyčarujú štýlovú dámu

Trendy v jesennom líčení: 5 make-up lookov, ktoré z vás vyčarujú štýlovú dámu

Dominuje svieža pleť a tlmené odtiene.

Vhodne zvolené líčenie dokáže nádherne podčiarknuť celý váš outfit a ženské vyžarovanie. Nemusíte sa báť, že ide o komplikovanú vizáž, ktorú by zvládla len profesionálna vizážistka. Táto jeseň bude o minimalizme, ale s maximálnym efektom. 

My vám prinášame prehľad, čo bude hitom v líčení. 

Odvážne pery

Počas jesene a zimy si automaticky žiadajú matné pery a zamatové textúry v karmínovej či vínovej farbe. Túto sezónu však prichádza presný opak. Trend odvážnych pier s vysokým leskom vytvára dojem väčšieho objemu a lesk sa dá skombinovať s typickými jesennými odtieňmi. Ak už máte matný rúž v obľúbenej jesennej farbe, zvýraznite jeho sýtosť transparentným leskom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Aysha Sow (@aysha.sow)

Neodkladajte ani matné rúže. Tie dokážu v s vašimi perami zázraky a dokonale vykreslia líniu pier s elegantným nádychom. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Makeup Artist Patrick Ta (@patrickta)

Trblietavé odlesky

Rozžiarte svoj pohľad, pokojne aj na denné líčenie. Očné tiene s výraznými odleskami a takmer až chrómovým efektom. Budú pôsobiť dominantne, ak ich nanesiete na celé viečko. Pre jemnejší vzhľad pokojne prežiarte svoje klasické líčenie nanesením perleťového očného tieňa do kútika oka.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki_Makeup (@nikki_makeup)

Hnedá paleta

O líčení „latte make-up“ sme nedávno písali, že spôsobil ošiaľ na sociálnych sieťach. Zdobil letné mesiace, ale dobrá správa je, že neodchádza nikam ani na jeseň a zimu. Jeho najväčším benefitom je neutrálnosť a ľahká kombinovateľnosť odtieňov. Zaobstarajte si paletku v hnedých zemitých odtieňoch, ktoré viete navzájom mixovať. A malý tip, pokojne vymeňte čiernu linku za hnedú, ktorá bude v líčení pôsobiť nežnejšie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Violette (@violette_fr)

Žiarivé líčka

Pri jesennom líčení je dôležitá aj vyšperkovaná pleťovka. Pri chladnejšom počasí určite nevynechajte správnu hydratáciu, aby pleť nebola vysušená. Pokojne si vyberte produkty s mastnejším základom, ktoré pleti pridajú svieži odlesk. Ten môžete následne podčiarknuť sviežou farebnou lícenkou, ktorá vám dodá ženskosť. Ružová či bordová sa skvele zapracujú aj k lesklému líčeniu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ash K Holm (@ash_kholm)

Farebné mihalnice

Nezanevrite ani na elektrizujúce farby. Vneste ich však do líčenia kreatívnym spôsobom. Veľkým hitom je farebná špirála, ktorá zvýrazní váš pohľad extravagantným spôsobom. Kráľovská modrá zaujme a dotvorí napríklad váš look na párty. Keďže ide o dominantnú farbu, ostatné prvky líčenia ponechajte v subtílnych odtieňoch, aby výsledné líčenie nebolo príliš prehnané.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Paulina Quiroz (@pipiquiroz)

Najnovšie videá