• Lifestyle
  • Móda z LACMA Art + Film Gala: J.Lo v spodnej bielizni a Kardashianka ako diva

Móda z LACMA Art + Film Gala: J.Lo v spodnej bielizni a Kardashianka ako diva

Móda z LACMA Art + Film Gala: J.Lo v spodnej bielizni a Kardashianka ako diva

Celebrity ohúrili v nádherných outfitoch.

Prestížny večer Múzea umenia okresu Los Angeles je už tradíciou a každý rok si uctí prácu rôznych umelcov z oblasti filmu a umenia. Tento rok to bola umelkyňa Judy Baca, ktorá už niekoľko desaťročí tvorí umelecké diela v komunitách v Los Angeles, spolu s popredným americkým filmárom Davidom Fincherom.

Udalosť, ktorú hostil módny dom Gucci, si nenechali ujsť známe tváre. Na ich dokonalé outfity sa upriamila pozornosť všetkých. Pozrite si, kto nechýbal v spoločnosti.

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Dvojica sa objavila spolu na červenom koberci, pričom J.Lo mala na sebe presvitnú róbu Gucci s jemnými čipkovými detailmi. Tie odhaľovali jej dokonalú postavu a pôsobila, že má na sebe len spodnú bielizeň. Vrchná časť mala tvar podprsenky a spod čipky jej vykúkali priznané nohavičky s vysokým pásom. Pozornosť na seba strhol aj náhrdelník s červenými drahokamami. Ben Affleck stavil na elegantnú klasiku v podobe čierneho smokingu Gucci.

Jennifer Lopez a Ben Affleck
Jennifer Lopez a Ben Affleck vyzerali dokonale.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Kim Kardashian

Pre túto príležitosť sa pridala do populárneho Barbiecore šialenstva. Obliekla si neónovo ružové šaty zo saténu s dramaticky dlhou vlečkou a siluetou bez ramienok. Model z dielne Balenciaga doplnila kontrastnými čiernymi rukavicami, ktoré jej siahali po lakte. Bola doslova stelesnením starého Hollywoodu a jej róba jemne pripomínala look Marilyn Monroe z filmu Páni majú radšej blondínky.

 Kim Kardashian
Kim Kardashian ako pravá diva.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si ďalšie celebritné outfity, ktoré sa objavili na prestížnom gala v Los Angeles. Uvidíte aj známu speváčku, ktorá prišla v teplákoch.

Galéria

Najnovšie videá