• Lifestyle
  • Najskôr Rihanna a teraz aj Kim: Stavili na šik odtieň blond, ktorý sa stal hitom

Najskôr Rihanna a teraz aj Kim: Stavili na šik odtieň blond, ktorý sa stal hitom

Najskôr Rihanna a teraz aj Kim: Stavili na šik odtieň blond, ktorý sa stal hitom

Obe brunetky prešli výraznou zmenou.

O Rihanne aj Kim Kardashian je známe, že akýkoľvek trend vyskúšajú, ten im pristane a spôsobia ním ošiaľ. Dokonca môžeme povedať, že samé mnohé z tých trendov diktujú. Aktuálne obe hviezdy prekvapili výraznou zmenou farby vlasov a v spoločnosti sa objavili s novým imidžom.

Ako prvá pred časom debutovala nový účes Rihanna, ktorá si vlasy odfarbila na medovú blond, ktorá je považovaná za farbu roka 2023 vo vlasových trendoch. Ide o mix zlatistých podtónov v kombinácii s jemne hnedým nádychom. Speváčka v nej vyzerala naozaj očarujúco a v kombinácii s outfitom aj líčení v podobných farbách vytvorila nádherný celok.

Rihanna
Rihanna zvolila svetlý odtieň vlasov.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Medová blond výborne funguje aj v postupnom zosvetlení prameňov, ktoré vytvoria prirodzenejší prechod. Je to príjemná alternatíva, ak si netrúfate na výraznú zmenu farby celých vlasov. Zároveň je to praktické aj na udržiavanie, keďže sú zosvetlené len niektoré pramene vlasov. Medová blond ladí k takmer ku všetkým tónom pleti, no najviac pristane olivovým a teplým podtónom, keďže prirodzene doplní zlatisté odlesky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Johnny Ramirez (@johnnyramirez)

Podobnému odtieňu uplynulý víkend neodolala ani Kim Kardashian, ktorá sa objavila na udeľovaní cien magazínu GQ. Predviedla dlhú hrivu v medovej blond, ktorá vynikla pri hladkom stylingu. Aj Kim dotvorila svoj celkový look a vlasy jej takmer ladili aj so šatami. Hviezdna podnikateľka je však známa tým, že obľubuje aj parochne, preto sa nechajme prekvapiť, či si vlasy naozaj prefarbila, alebo nás o pár dní opäť prekvapí novým odvážnym účesom.

Kim Kardashian
Kim Kardashian a jej nový účes.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si nové účesy hviezd detailne vo fotogalérii. 

Galéria

Najnovšie videá