• Lifestyle
  • Beyoncé sa odhodlala na veľkú zmenu vizáže: Túto farbu vlasov nikto nečakal

Beyoncé sa odhodlala na veľkú zmenu vizáže: Túto farbu vlasov nikto nečakal

Beyoncé sa odhodlala na veľkú zmenu vizáže: Túto farbu vlasov nikto nečakal

Po dlhom čase prišla zmena.

Spevácka diva len nedávno ukončila celosvetové turné Renaissance, ktoré sa nieslo vo veľkom štýle. Počas neho stavila na svoj overený ikonický účes aj medovo-zlatú farbu prameňov. Ten dokonale dopĺňal jej fenomenálnu zbierku outfitov, ktoré pre ňu pripravili tie najzvučnejšie mená z módneho biznisu.

Teraz však prekvapila veľkou zmenou, ktorú nikto nečakal. Svetlo sveta uzrel jej film z koncertného turné, ktorý mal cez víkend premiéru v Los Angeles. Na červenom koberci zažiarila s platinovou hrivou až po pás, ktorá dokonale kontrastovala so striebornou róbou od Versace. Je to krásny odkaz na celé turné, počas ktorého výrazne dominovala strieborná s pútavými kovovými odleskami.

Práve výraznú a hladkú dĺžku predpovedajú vlasoví stylisti za horúci trend roka 2024 a odporúčajú sa takto upraviť aj počas blížiacej sa sviatočnej sezóny. Je to ideálny tip na účes, ktorý si vyčarujete pokojne aj doma. Stačí si len precízne vyžehliť vlasy, aby ste dosiahli minimalistický, avšak stále efektný styling.

Aj keď viacerí fanúšikovia tipovali, že ide o parochňu, Beyoncé zverejnila fotky zo súkromia a vyzerá to, že sa odhodlala na úplne odfarbenie vlasov. Blond s platinovým nádychom zahalila do šatky a premenila sa na elegantnú dámu. Nechajme sa teda prekvapiť, aký vlasový styling s platinovou blond predvedie najbližšie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé (@beyonce)

Najnovšie videá